Ulož to - Nejde stahovat?

Od: Datum: 13.06.14 17:58 odpovědí: 6 změna: 14.06.14 09:56

No posledních pár dnů normálně začnu stahovat nějaký film stáhne se do 3/4 a pak se to stopne na 0b/s ať mám zaplý např. 2 hod nic. Nevíte čím to může být nebo co to je? Za jakýkolik odpovědi děkuju.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: zelenac9*
Datum: 13.06.14 18:20

uložto je pěkně na prd , udělejte si učet od cztorrent je to lepší , stahuji 3,5MB/s a na ulozto jsem stahnul fil za 2h a kdyz jdu na cztorrent tak film tet stahnu do 6minut , jednou jsem stahoval z ulozta cs source 5h a pak mi to napsalo chyba ve stahovani , od te doby jsem prestal pouzivat ulozto

Od: lolec
Datum: 13.06.14 19:35
No jo ale cztorent je za prachy ne a pokud ne tak poradis jak stahovat kdyz mam jen utorent?
Datum: 13.06.14 21:05

Používejte třeba tohle a máte po starostech: http://www.slunecnice.cz/sw/freerapid-downloader/

Datum: 13.06.14 21:56
NO kdysi jsem pouzival jwcdownolander ale spatne jsem ho odinstaloval takze uz to nejak nejde ale dekuju skusim tento
Datum: 14.06.14 07:01

Ze začátku to je asi 4 roky to stahovalo jako blázen,filmů na výběr bylo taky dostatek,pak se ale postupně měnili majitelé,tak to bylo horší a horší a dnes je to jak píšete,protože nás nutí koupit si kredity a stahovat za prachy,ale nejhorší je,že už tam není žádný výběr,já jsem se chtěl podívat před lety na Brutální nikitu,tam bylo spousta filmů na výběr,nedávno jsem na film dostal znova chut a tam je jeden film a to ještě ve francouzkém znění,staršně se to pohoršilo a nutěj tě platit,tak jako za všecko dneska.

Datum: 14.06.14 09:56

A neví někdo kde stahovat free a ne za peníze?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.