Do jaké země byste se přestěhovali?

Od: Datum: 05.08.14 17:22 odpovědí: 14 změna: 06.08.14 08:06

V jaké zemi byste rádi bydleli, kde by se vám líbilo?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.08.14 17:31
Lákala by mě Austrálie, Nový Zéland nebo možná Island ale už jsem na velké změny starej.
Datum: 05.08.14 17:42

Rusko, Kanada. Prostě nějaká velká země s malou koncentrací lidí a minimum jedovaté havěti proto třeba u mě padá Austrálie

Datum: 05.08.14 17:47

Já nikde, v ČR jsu spokojený. Ale letní sídlo bych si dokázal představit v Řecku.

Od: olaf71*
Datum: 05.08.14 18:02

už teď se cítím každý den jako v jiné zemi. jednou jako na Slovensku,Rusku, pak Ukrajině, dalších postkomunistických zemích. raději bych někam na ostrov s čistým mořem, celoroční teplotou min.25 °C a s lidmi, které mám rád

Datum: 05.08.14 18:06

Rusko a Kanada, jak správně podotkl "ZZtop". Je to díky tomu, že se mi už občas dělá z naši "civilizace" špatně.

Proč..? To snad dokážete většinou posoudit sami, pokud ne, pak jste spokojeni se současným systémem. Já nikoliv.

To poslední, co by mi třeba vadilo je... "Nemám signál"... *zed*

Radši umřu jako chlap, než jako srač.. (průjem) co nic nepoznal.

Je to o tom, být soběstačný. A kupodivu na Sibiři je 99% lidí soběstačných, až na ropu.

Nebo máte pocit, že se o ně stát stará.? A totéž v bleděmodrém je jak v USA na severu tak v Kanadě.

Je to zkrátka volnost, kterou v Evropě nemáte. Tady jste v jednom velkém kriminále, aniž by jste si to uvědomovali...

A Brusel utahuje oprátku.

Datum: 05.08.14 18:17

Být mladší tak v Německu/západní část/ nebo Jižní Amerika.

Datum: 05.08.14 18:23

V Německu je kosa a nevlídno... Proč asi po válce zdrhali nacističtí funkcionáři do Jižní Ameriky.?

Od: edelwais
Datum: 06.08.14 08:06

asi proto, že tam byl spřátelený režim...? Kde byli krytí. Skrz podnebí určitě ne ;)

Od: au1
Datum: 05.08.14 18:47

Barbados :)

Datum: 05.08.14 18:57

Moje vlastni zeme na mem vlastnim plovoucim ostrove. Zakotveny nekde v Stredozemnim mori alespon kilometr od pobrezi.

Datum: 05.08.14 19:15

Příliž blízko vlivu Evropské Unie. -plac*

Datum: 05.08.14 19:19

Klidně bych dokázal dožít život na Tenerife.

JABRAKA

Datum: 05.08.14 19:25

V Karlově Studánce. Domorodcům bych rozuměla, přírodu mají fakt hezkou a je tam klid.

Datum: 06.08.14 03:51

idelně na pluto kde by neotravoval nikdo s cigaretou, ale když už pluto není planetou tak snad mars anebo na ten železnej kousek uvnitr saturnu...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.