Jak se seznamit s vietnamkou?

Od: Datum: 11.06.14 22:55 odpovědí: 34 změna: 29.12.15 00:11

Zdravím,rád bych se seznámil s vietnamkou na vážný vztah,ale kde se s nima seznamit,na seznamkach jsem nenarazil na vietnamku,co by se chtěla seznamit s čechem diky za radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.06.14 23:00

Běžte do tržnice.

Datum: 11.06.14 23:06

tam jsem se byl mrknout takle,ale tam jsem ve veku do 30 let vietnamku samotnou nevidel :) ,aby tam pak clovek se bal jit neco takoveho zkouset,jako seznamovat se s vietnamkou,vietnamci to neradi vidi :) a tady v okoli navic jich moc neni :( a vetsinou uz v paru

Od: moxa*
Datum: 12.06.14 09:51

Upřímně řečeno, nechápu, proč se tady člověk nemůže na nic zeptat, aniž by místo odpovědí na otázku dostával "dobré rady" :) Nevidím nic divného na tom, že když mi budou připadat sexy třeba motorkáři, tak budu vyhledávat jejich společnost a pak může přeskočit i ta jiskra. Nikdo netvrdí, že si ji pán vezme jen proto, že je to Vietnamka, ne? :) Nejspíš chce zkusit, jestli jiskra nepřeskočí a nechce čekat do padesáti, až to přijde samo. Sedávej, panenko, v koutě...

Ale i kdyby mi to divné bylo, naší úlohou není pitvat ty důvody, ale poradit.

Podle mne je jediná šance ta tržnice, jak už tu někdo říkal, nebo obchod. Přímo bych zkusila pozvat slečnu na rande nebo i zavést hovor a svěřit se s tím, že bych se rád s někým seznámil. Vietnamští obchodníci bývají srdeční, nemyslím, že by z toho dělali problém. Ale obávám se, že moc šancí nemáte a tyto ženy se téměř vždy zadávají mezi Vietnamci.

Od: niazis
Datum: 20.02.15 19:06

chlape s vietnamkou si nezačínej je to uplně jiná mentalita myšlení mají jinou kulturu atd

Od: hop®
Datum: 11.06.14 23:20

První, co mne napadlo je "proč?", ale to řešit nebudu.
Pokud se bojíte vietnamské komunity (což chápu), zkuste jí napsat na lísteček něco ve smyslu "líbíte se mi, chtěl bych vás poznat více, budu rád když přijmete pozvání na kávu" a telefon na Vás. To se bavím o konkrétní osobě, kterou jste si někde vyhlédl...
Pravopis, diakritiku i interpunkci musíte přizpůsobit dané osobě, musíte mít odhad, aby pochopila, nebo byla schopna přečíst - a také přeložit do mateřštiny...
Pokud chcete "jakoukoli" vietnamku, porozhlédněte se po tržnicích a připravte si lísteček. přes inzerát to asi fakt nevyjde...

Datum: 12.06.14 16:07

Jednoduše proč Vietnamku,mě se typově nejvíc libí jihokorejky,ale těch v ČR bude jak šafránu.Vietnamky jsou jim typově podobné :) a hlavně je jich tu docela dost,jen najit nezadanou.Navíc jsem měl zatím s češkama jen né zrovna dobré zkušenosti,jedna mě připravila o statisíce a zažil jsem bohužel nevěrné,asi jsem měl špatný výběr...já jsem měl za přítelkyni již i poloitalku,takže více prahnu po takové trošku exotice :)

Od: oto9
Datum: 13.06.14 08:02

Dobrý den. Chyba zřejmě nebude v etniku či v rase. Mezi dobrotou a hloupostí je tenká hranice. Osobně doporučuji navštívit Vietnam / bez cestovky na vlastní pěst, donutí Vás to k těsnějšímu kontaktu s domorodci / a to na maximální možnou dobu. Cena letenky se pohybuje již od 15000kč. Taková setkání Vám dají více než hloupá seznamka. Jinak musím souhlasit s názorem zde již vytištěným - ženská musí být ŽENSKÁ.

Datum: 11.06.14 23:51

Vybírat si holku na základě rasy nebo etnika je cesta k záhubě. Řádně to zvažte . Mají jinačí kulturu , zvyklosti atd. Takhle to nevidíte , ale v soužití s nimi to nedělá dobrotu.

Datum: 12.06.14 06:36

Proč Vietnamku? Láska je, když mezi dvěmi lidmi přeskočí ta pomyslná jiskra. A ne cílevědomě hledat a pátrat. To už není láska, ale spíš kupčení. Nebudete ji mít rád z lásky, ale proto, že je Vietnamka? Nebo to je z materiálních pohnutek. Vietnamci bývají pracovití, proto jistě finančně na tom nejsou špatně.

Nic proti nim nemám, ale to máme v Česku málo pěkných holek, že musíte hledat právě Vietnamku? Je to jiné etnikum, bude mít zaručeně jiné myšlení, než mají Češky. A mohl by z toho pramenit malér a neshody.

Za chvíli tady nebudou muži hledat lásku, ale cikánku, černošku, muslimku...Proč? Proč ne prostě ŽENU?

Teď je jedna hezká holčina v pořadu Prostřeno /je smíšená, matka Češka, otec Vietnamec/. Ale myslím si, že by jí pro povrchní city nějakého lovce byla škoda. Jaga.

Od: martink*
Datum: 12.06.14 09:00

Nevím co je špatného na tom, když se někomu líbí nějaké etnikum. Myslím, že tento pokus o mravní pokárání byl úplně zbytečný.

Naopak fandím pánovi, že má odvahu jít za tím co chce.

Datum: 13.06.14 10:14

Já také,,jsme všichni lidi ne? Tak proč ne Vietnamku ,,Mi se také líbí někteří lidé jiné rasy...

Od: janm
Datum: 12.06.14 09:33

Proč Vietnamku? No to je asi stejné jako když některé ženy preferují černochy a muslimy, při tom se "posmívají" českým mužům. Nezbývá jim tedy popřát "ať si to pořádně užijí". Nač jim bránit ve štěstí?

Od: vlasatec*
Datum: 12.06.14 10:35
Na vysokých školách jich bývá dost.
Datum: 12.06.14 17:06

Jako klukovi se mi strašně líbila mořská panna, ale strejda mi to rozmlouval, že kdybych jí klofnul, stejně bych si moc neužil, protože je krásná žena jen od pasu nahoru a od pasu dolů je ryba tak bych nemohl "to"... a tomu jsem ještě nerozuměl. A prý když už chci nějakou kombinovanou, tak si mám najít ženu od pasu dolů a nehoře, aby dost vydělávala, by měla být bagr. Tak nějak mi to připoměly některé reakce tady ;) Nic ve zlém.

Ale je fakt, že vietnamky se mi taky líbí a těch několik, co znám z obchodů, jsou milé. Ale je to jiná etnika s jiným životním stylem a jinými měřítky hodnot, jak už tu bylo psáno. Určitě bych se v případě vážného zájmu o seznámení s vietnamskou dívkou nejdřív pustil do podrobnějšího studia jejich zvyků, životního stylu a způsobu myšlení. Potom by neměl být problém seznámit se s nějakou vietnamskou rodinou, navázat přátelství a s jejich pomocí zjískat třeba i nějakou známost.

Od: pavel4*
Datum: 20.07.14 23:35

Zdar,

hledej vietnamku ve Vietnamu. Nejlépe z delty Mekongu nebo ze Saigonu. Hledej na seznamce "Vietnamcupid". Najdeš jich tisíce, mnohé jsou mimořádně krásné. I já jsem našel.

Pavel

Od: mp
Datum: 02.08.14 16:43

Ahoj,

to mohu potvrdit "Vietnamcupid" je jediná poměrně slušná seznamka. Sice i tam můžeš narazit na pochybné existence, ale většina slečen je opravdu v pohodě a jde jim o to samé co tobě. Já osobně jsem také našel právě tam. Zrovna za dva měsíce zase letím do Vietnamu za ní. Znám už i rodinu a příští prázdniny by měla ona přijet sem. Chci aby se podívala jak to tady funguje a vypadá a při té příležitosti se seznámí s mou rodinou.

Pokud ti ale nejde o opravdu trvalí vztah, tak to raději ani nezkoušej. Vietnamky jsou v tomhle náročné a především ty tradiční přímo z Vietnamu. U těch nemáš šanci pokud tvůj cíl nebude jasný a čistý(rodina,děti atd). Vztah s Vietnamkou je obvykle napořád.

Od: ramona
Datum: 02.08.14 18:52

Kdo viděl dokument 2 českých novinářů-vyslanců,jak na ně útočily asiatky v jejich domovině ...něco takového by bylo v Evropě nemyslitelné §,jak se chovaly a nutily je k zastavení se a pak následně k bližšímu kontaktu za peníze ( oni utíkali,ale jejich všetečná honba byla překvapujícně drzá )...někde na you tube to najdete ... šokující ...pak jiný cizí dokument o asiatkách,jak se všemožně snaží vdát do vyspělých zemí,ale podmínka je,aby dotyčný ženich byl ze silnější sociální vrstvy,poněvadž podle tradic musí živit i její rodiče na dálku,posílat rentu,takže tak nějak o jiných mravech...

Od: mp
Datum: 02.08.14 20:18

:D lol ty si opravdu myslíš, že ti stačí se podívat na dva dokumenty a to ti opravdu úplně stačí někoho odsuzovat. To by jsi pak nemohl žít ani v české republice kdyby jsi viděl některé nelichotivé dokumenty o nás a že jich je hodně. Vše musíš brát s hodně velkou rezervou a nadhledem.

Pokud jde o nějaké nabízení sexu za peníze, tak to je naprosto běžné všude na světě a prostě některé dívky jsou více a některé méně agresivní. Zkus si jet třeba po setmění k německým hranicím. Třeba ve Varnsdorfu mě a kamarádovy taky jedna holčina stoupla přímo před auto a to byl jen začátek. Pak nám dokonce jedna Romská rodinka(nic proti ni) nabízela jejich 13-14 dceru. A to je osobní zkušenost ne nějaký trapný dokument.

Pokud jde o svatby se sociálně silnějšími partnery, tak to je naprostá pravda a má to naprosto správnou logiku. Na VietnamCupid najdeš slečny které hledají právě to, ale stejně tak i ty kterým je to naprosto jedno. Já třeba nejsem nijak moc zajištěný a zájem o mě byl stejně velký. Dokonce jsem tam narazil i na velmi zámožnou slečnu a i ta si hledala manžela na západě. Ta ale pro mě nebyla to pravé, protože já peníze také nehledám.

Doporučuji ti nejdříve trochu cestovat a rozhlédnout se kolem sebe a trochu se vzdělávat o cizích kulturách. Věřím, že pak prohlédneš. Speciálně to, že chtějí aby jsi také něco zaplatil jejím rodičům. To je právě ukázka jejich lepších mravů a krásného přístupu k rodičům. Speciálně Vietnamci berou rodinu za to nejdůležitější a za všech situací ctí své rodiče. To bohužel u nás hodně chybí. I u nás to bylo v daleké minulosti stejné, ale bohužel už jsme se dost zkazili.

Pokud jde o můj případ, tak samozřejmě její rodiče po mě nic nechtějí. Hlavní je pro ně aby jejich dcera byla šťastná. Navíc oni mají dost peněz pro to aby žili spokojeně. Navíc moc dobře ví, že na to nemám :D. A není to důvod pro to, aby mě snad nebrali.

Výsledek: V žádném případě nemusíš být zámožný, aby jsi si našel hodnou a slušnou Vietnamku přímo ve Vietnamu. Hlavní je pro ně přístup, inteligence a chuť založit opravdu pevnou rodinu. Peníze jsou bonus, ale nijak nutné nejsou.

Datum: 02.08.14 20:27

Tazateli rozumím. Znám jednoho kluka, který se s vietnamkou seznámil - montoval nějaké osvětlení na tržnici a prostě se dali dohromady. Neuvěřitelně hezká holka. Je příjemná, usměvavá a pracovitá, asi jako všichni Vietnamci. Její rodina je taky v pohodě. Umí česky.

Před tím samozřejmě zkoušel aktivně hledat mezi holkama z česka. Bavili jsme se o tom a zjistil jsem, že má naprosto stejné zkušenosti jako já. Prakticky všechny single češky kolem 25-30 let jsou otřesně líné a takové, jak to říct nějak politicky korektně, no prostě s nízkou inteligencí. Jde jim jen o to někoho klofnout a potom se moct zbytek života válet doma u televize. Uklízení je nebaví, vařit neumí. Co s takovou ženskou? Zbytek života se s ní hádat a nutit ji aby aspoň něco dělala? Jak se asi postará o rodinu, když musí neustále sedět u debilních seriálů s kafíčkem a cigaretou nebo psát na Facebook? Když za jedinou zábavu považuje dlouhé vysedávání s podobně tupými kamarádkami v nějaké kavárně? Když je neustále unavená (z nicnedělání) a skoro pořád nepříjemná a protivná? A skutečně nepíšu toto hodnocení na základě jedné zkušenosti.

Jak se seznámit - záleží asi na věku tazatele. Plno jich je na školách. Je taky zvykem že ve volném čase pomáhají rodičům, takže i v jejich obchodech a na tržnicích se dá nějaká single potkat. Asi to bude hodně o štěstí.

Datum: 02.08.14 20:47

Tady je to bez hodnocení.Takže pro pisatele nademnou Velké + za článek.

Datum: 02.08.14 21:16

Tazateli drzim palce, opravdu cesky , ne vsechny ,ale ty mlade holky neumeji varit, jsou line a nejradeji by se jenom bavily a co vim vietnamky jsou pracovite , hodne atd. tak proc ne vietnamku a taky nechapu proc tu resime tenhle problem, otazka byla jina,tady bude asi problem se dostat do jejich komunity,nebo navazat vubec nejaky rozhovor,ja bych vyzkousel nejakou seznamku.

Od: rady*
Datum: 02.08.14 21:32

Každá liška si chválí svůj ocas. Naše česká a moravská děvčata jsou náhodou moc hezká, šikovná a hodná a pokud jste pánové narazili na jinou, tak jste lovili ve špatných vodách. Pokud jste vybírali podle sexi vzhledu, tak vám po čase došlo, že to nebyl ten pravý znak výběru. Najednou vám chybí pracovitá hospodyňka, ale taková zase nemusí být na první pohled sexi. Takže pozdě bycha honiti.

Od: thanhle
Datum: 16.02.15 23:39
Ozvi se mi Já jsem vietnamka a hledám Čecha za mazela
Od: martinpa*
Datum: 17.02.15 00:51
Ahoj,
rád se o tobě dozvím něco víc. Můžeš my napsat i na mobil 720.582.478
Budu se těšit.
Datum: 19.02.15 21:52
´pro thanhle ,ano stále hledam mas zpravu ve vnitrni poste,chtelo by to v CR udelat takovou seznamku mezi vietnamky a cechy atd :)
Datum: 19.02.15 21:59
Pro thanhle nejde ti poslat vnitrni posta ,tak muzes na 773.641.864
Od: kristian
Datum: 04.12.15 10:56

ahoj,

stále hledáš kluka, přítele. Mně se Vietnamky strašně líbí. )

Rád bych Tě poznal. Rád se mazlím ) fakt.

Kristián

doplněno 04.12.15 13:24:

Díval jsem se na tu seznamku, ale jsou tam, jak se zdá, jen český kluci ... asi nejsme pro vietnamské krasavice atraktivní a nechtějí se seznamovat po internetu. Kdyby přeci některá chtěla, tady je můj mail: kj@seznam.cz.

Mně se české děvy nelíbí, ujíždím na něch krasavičkých pod 50 kg... K.

Datum: 24.05.15 21:38

Tady je možnost se seznámit na asiaseznamka(tecka)forumczech(tecka)com

Od: kristian
Datum: 04.12.15 12:49

Mooc děkuju !

Kris

Datum: 04.12.15 11:28

Jestli to myslíš vážně tak zkus se nejdříve naučit vietnamsky a pak se ti otevře cesta. Máš to to samé jak kdyby ses chtěl seznámit s francouzskou. Tím že se jen zajedeš podívat do Francie, to samo o sobě ti dveře neotevře, ale pokud budeš mluvit jejich řečí tak to zaujme a když uvidí že se snažíš, tak se s tebou dají do konverzace. Nauč se ale taky o jejich mentalitě, zajdi třeba do studovny a studuj jejich kulturu a zvyky. Jinak tě nepřijmou.

Datum: 04.12.15 12:25

V našem městě je vietnamců hodně hodně. Jsou pracovití, milí a docela už bohatí.Já,kdybych se chtěla s nimi seznámit a poznat blíže jejich komunitu, tak bych je požádala o práci. Tu dostaneš, ale jen na dohodu za 35 Kč na hodinu. Proto u nich pracují jen důchodkyně, které to mají jako přilepšení k důchodu. Nejlepší kamarád mého muže je Vietnamec. Ve své vlasti to byli učitelé a jiná inteligence, tady bohužel musí dělat trhovce.Jejich děti ale na tom budou velmi dobře. Dobře se učí a budou mít silné materiální zázemí.

Od: buss®
Datum: 04.12.15 13:00

Vyhlédnout si ji a oslovit. A jak vlastně dopadl tazatel?

Datum: 17.12.15 18:08

Tazatel dopadl tak,že sice se našla slečna vietnamka,ale ikdyž jsme si velmi rozuměli,tak prostě její rodina byla proti,aby byla s čechem na tom to celé skončila bohužel,itak se nevzdávám,a rád se seznámim s vietnamskou dívkou 18-28let,kde to problém nebude.

Datum: 29.12.15 00:11

Možná by jste se mohl pochlubit, kde všude jste se zkoušel seznámit :)

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.