Hledám název filmu

Od: Datum: 05.08.14 14:14 odpovědí: 2 změna: 05.08.14 19:16

Jedná se o podnikatele nějakého manažera firmy nebo něco takového.Někdo ho chce zabít a pronásledu jej.Pamatuji si jen nějaké scény.Skusím je popsat možná někdo film pozná.Pronásleduje jej zabiják s pistolí muž se schová do suchého záchodu jenže se začne bořit do výkalů.Zabiják když poklop otevře muž je úplně schován ve výkalech.Až zabiják odejde vyprostí se z výkalů a ze stodoly sebere traktor s vydlicemi a na ně napíchne psa který jej pronásleduje.Další scéna je že ho zabijáci nechají vybourat v autě a i když to přežije pošlou na něj kamion cisternu aby jej zlikvitovala.I to se nepovede.poté si hlavu oholi a má ji samou jizvu.Myslím že film začíná nějak tak že jde muž do garáže a v autě nalezne mrtvého zloděje který sedl na jehlu s jedem která byla připravena pro něj.Celou dobu si myslí že jej chce zlikvidovat manželka či přítelkyně.Pokud někdo film poznáte prosím o název tuším že to bylo něco s krví.Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.08.14 17:48
avatar
Jak se jmenuje film nevím ale autorem literární předlohy je Nesbo. Jméno knížky se mi momentálně nevybavuje ale filmů podle jeho knížek zas nebude tolik aby to gůgl nevypliv.
doplněno 05.08.14 17:51: Už vím . Lovci hlav.
doplněno 05.08.14 17:54: Potvrzeno podle gůglu se film jmenuje stejně. Headhunters.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: olass
Datum: 05.08.14 19:16

Diky moc je to ono.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.