Květiny do truhlíků

Od: Datum: 11.06.14 19:18 odpovědí: 3 změna: 12.06.14 10:54
avatar

Zdravím,přátelé *slunce* Respektivě,milé dámy...Prosím Vás o radu a zkušenost co se týká kytiček do truhlíků.Nemyslím Muškáty a jinou podobnou klasiku.Spíše něco nového,neobvyklého,zajímavého ;) Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.06.14 08:46
avatar
Dneska jsou toho na výběr kvanta, ale jestli chcete něco netradičního tak nepříliš rozšířený je lotus. Někdy ho prodávají jako plamínek.
doplněno 12.06.14 08:49: http://www.ceskestavby.cz/rostliny/lotus/
Vypadá jako asparágus ale když pěkně naroste a hodně rozkvete tak je úžasný.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.06.14 10:34
avatar

Miluji své truhlíky a mám je už nějakých 15 let. Několikrát jsem se pokusila o změnu. Vyrobila jsem třeba takovou jako zahrádku s barevnými kytkami. Každá z nich má však svou dobu kvetení a tak postupně odcházely, až nezůstalo nic a já se pokorně vrátila do OBI pro muškáty. Pak jsem ještě asi 2x udělala pokus a osázela truhlíky jinými kytkami. Dopadlo to úplně stejně. Prostě jen muškáty a jiná klasika kvete od jara až do mrazu. ;) Jestli ale máte dostatek peněz a času, můžete truhlíky stále obnovovat. Od primulek, přes macešky, všechno, co nabízí tržnice, až po konifery před mrazy. Chce to jen velký pytel zeminy a dokupovat a měnit kytky. ;) Co by mohlo vypadat opravdu originálně, pak kopřivy. Okrasné kopřivy jsou úžasné. Neexistují dvě stejné rostliny. Dají si líbit stříhání a tvarování a jsou velice dekoratívní.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 12.06.14 10:54
avatar

Moc Vám oběma děkuji,vyzkouším ;)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.