Boty k saku?

Od: Datum: 11.06.14 18:23 odpovědí: 16 změna: 12.06.14 17:48

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na jednu otázku :). Nevím jaké si mám koupit boty k saku. Už mám koupené tmavě modré sako. Chtěl jsem si koupit k tomu černé polobotky, a později nějaké "pestřejší" hnědé nebo šedé,..Ty černé bych si bral na větší událost s tím sakem a ty hnědé, co bych si někdy později koupil bych měl na občasné nošení s tím sakem (1x týdně atd.). Samozřejmě bych si to sladil :D. Blbě se mi to píše, protože jsem kluk :D. Ale abych se vrátil k té otázce. Budu mít tedy modré sako (pod něj modrou košili - světlejší) a černé nebo modré džíny. Jelikož nemám skoro žádné peníze vyhlédl jsem si pro zatím u vietnamců :D černé polobotky približně za 270 Kč...no a právě nevím, jestli jsou pěkné. Je to blbý to sem psát když je nemůžu ani vyfotit, ale jsou to ty běžné černé polobotky...a ted ta dulezita otazka :D Ted jsem v 8. tride a chci je na vysvedceni (neptejte se proc uz jsme domluvení :D) a nevim jestli nejsem moc mlady na ty polobotky.Obecně vím, že na polobotky ne, ale jestli ne zrovna na tyhle. Nevím, zda sem se muzou davat fotky z google. Když si zadáte na google "topánky" :D, tak v tom první řádky jsou ty ty poslední na pravo:). Nějak jsem to zkomolil, tak snad to bude aspon trochu srozumitelny...:) Předem vám všem děkuji za odpověďi. ps: blbý urážky si prosím nechte ;)

doplněno 11.06.14 18:25:

Jo a prosím, pokud víte, kde na netu by mohli prodávat nějaké pěkné polobotky, napiště mi prosím adresu (pokud se to může :)). Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: noddy
Datum: 11.06.14 18:30

Nepíšeš o jaké sako jde, společenské/sportovní. Ale předpoládám že sportovní na běžné nošení. Kup si klidně ty z tržnice , poslouží i ty ... Vybírej spíše do špičatého střihu boty...

Datum: 11.06.14 18:33

No fuj, špičaté boty jsou na chlapovi směšné a hrůzné zároveň ;) :).

Datum: 11.06.14 18:35

Nemyslel jsem špičaté jak šašek z pohádky :D ale spíše jen lehce profilované do špičky ;) určitě lepší než fotrovské hranaté botky ...

Datum: 11.06.14 18:35

je to společenské .)

Datum: 11.06.14 18:37

Moc nerozumím tomu nosit společenské sako na běžné nošení k jeansům, ale tvoje věc :)

Datum: 12.06.14 10:39

Proč ne? Mi se náhodou líbí džíny, sako a pod nim jednobarevné, nejlépe černé, tričko. A dobré boty.

Od: cuca®
Datum: 11.06.14 18:32

Teda ja když zadám do googlu topanky, vyjedou mi same damske modely :)

Polobotky jasne, poznas přeci jestli se hodi pro mladého muže.

Jen pocitej s tim, ze ti od vietnamcu muzouvypovědět dost brzy.

Doporucuji vyzkoumat slevy a koupit v obchod. Ja myslim ze i do 1000 kc by se našly. Na netu ne, chce to vyzkoušet na noze.

Datum: 11.06.14 18:34

:D já jsem zapomnel napsat pánské topánky, tím pádem jsou to ty 2. v prvním řádku napravo...

Datum: 11.06.14 18:34

Vidím červené tenisky. Tak to fakt ne. Ale klasickými černými polobotkami, bez zbytečných parádiček nic nezkazíš. Hnědé polobotky bych si k modrému saku nevzal. Ale třeba zdejší odborníci na módu budou mít jiný názor. Taky není modrá jako modrá. A ještě jedna věc. Já bych asi bez kalhot nechodil ...

doplněno 11.06.14 18:40:

Jestli myslíš TYHLE, tak to je fakt spíš pro klauna.

doplněno 11.06.14 18:55:

Tak sem hoď odkaz na ty, které myslíš. Nebo obrázek. Asi to podle tvého popisu ukáže každému něco jiného.

Datum: 11.06.14 18:44

Fuj, Ladine, to je přesně ta hrůza...

Datum: 11.06.14 18:51

né ty nemyslím :)

Od: wamp®
Datum: 11.06.14 18:48

To snad nééééé *zed* Ještě rolničky a loutnu a můžeš jít na Hrad.

Datum: 11.06.14 19:47

http://www.danea.sk/panske-topanky-cierne-a001-black.html jsou takovéhle, ale po těch bocíh jsou vyšitý

Datum: 11.06.14 19:49

už jsem je našel jsou to přesně tyto :)

doplněno 11.06.14 19:49:

http://www.patro.cz/produkt/1…-panske-spolecenske-boty-4198

Datum: 11.06.14 18:37

Já myslím asi nějaké takové k saku

http://detska-obuv.heureka.cz…olobotky-hujo/polozit-otazku/

Měl bys je ještě nosit pár dní doma,aby tě pak netlačily

Datum: 12.06.14 17:48

:) Asi ted trochu vyjdu z tematu, ale asi spíš vezmu šedou košili s jemně béžovými kalhotami (společenské s knoflíkem), a k tomu ty polobotky. A ted bude se to k tomu hodit :)? A nebo modou s modrými džínami a k tomu ty polobotky...:)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.