Obuv na brigádu v McDonaldu

Od: Datum: 30.05.14 16:53 odpovědí: 10 změna: 30.05.14 20:58

Dobrý den,

sehnal jsem si brigádu v McDonaldu, podmínkou je zde prý černá uzavřená neklouzavá nesportovní obuv. Nevím co si pod tímto mám představit. Teď bohužel nemůžu jít do McDonaldu a koukout se jaké boty zaměstnanci nosí, proto píši sem.

Budu vděčný za každou odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.05.14 17:00

klasické černé polobotky s gumovou podrážkou, jsou nejspíš myšlené

doplněno 30.05.14 17:05:

http://www.boty-obuv-wawel.cz…lobotky/2077-cerna.html#EUR43

Od: astan
Datum: 30.05.14 17:18

Takže to mohou býti i takovéhle společenské? Takové podobné samozřejmě mám, chodím v nich na různé společenské akce, i v tanečních jsem je měl, ale zdálo se mi býti blbé brát takovéhle boty do McDonaldu. Tak pokud takovéto opravdu, tak je to dobré. Děkuji.

Datum: 30.05.14 17:19

hlavně aby neměly klouzavou podrážku

Datum: 30.05.14 17:24

Já bych řekla, že ano. Občas Mekáč navštívíme a ti manažeři, mladí kluci, mají právě takové jakoby společenské černé boty. Ono to ke košili vypadá fakt dobře:)

Datum: 30.05.14 20:58

Boty černé pracovní mají i nižší cenové hladině.Proč mu nabízíte tak drahé? Copak je jak bankovní úřeník?

Datum: 30.05.14 17:00

Je tím myšlena například obuv firmy Abeba,určená pro kuchaře.

Podrážka je neklouzavá,dokonce do určitého úhlu byste neměl klouznout ani na oleji.

Navštivte specializovanou prodejnu pracovního oblečení,budou tam mít i boty.

Pokud byste chtěl přímo tuto značku,budete muset najít prodejce v ČR přes vyhledávač.

Datum: 30.05.14 17:05

Ten popis, taky by jsem si nebyla jistá. Napadly mě holínky, záleží, zda budete pracovat jako obsluha nebo někde na skladu či v kuchyni.

Od: astan
Datum: 30.05.14 17:10

To bude práce v kuchyni. Bohužel takovéto boty doma nemám takže bych si nějaké zřejmě musel pořídit. Podívám se na ceny. Děkuji.

Datum: 30.05.14 18:02

tak to musí být jedině gumáky :)

Datum: 30.05.14 20:39

Společenské mi přijdou dost klouzací. Spíš něco ve stylu http://www.amazon.de/Dockers-…r-schwarz-10588/dp/B004RB6FI4 anebo nejlépe ty pracovní.

Ale jestli je budete kupovat, radši bych se nejdřív zeptal.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.