Platí jízdenka i do rychlíku?

Od: Datum: 11.01.13 20:15 odpovědí: 10 změna: 11.01.13 22:26

Dobrý večer, jezdím každý den osobním vlakem. Zítra mi ale pojede rychlík a já nevím, jestli mi jízdenka bude platit. Není ta jízdenka jen na osobní vlak?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.01.13 20:19

Pokud si kupujete normální jízdenku, tak ta platí i na rychlík (pokud není povinně místenkový). Pokud tou jízdenkou máte na mysli nějaké ty IN karty a podobně, tak tam je to u každé jinak.

Od: mm*
Datum: 11.01.13 20:21

Mám obyčejnou :) děkuji.

Datum: 11.01.13 20:21

na rychlík platí normální jízdenka

Od: buss®
Datum: 11.01.13 20:23

drahná lééta.. jen ne výběr - pendolín..

Datum: 11.01.13 21:03

Nwn jak dnes,ale v minulosti platila,ale musel se přikoupit rychlíkový příplatek (teda pkd nebyla rovnou na rychlík!)Místenka jen do celého místenkového nebo jen do MV aby si jeden sedl i když je vlak plný!

Už asi 15 let vlakem nejezdím!Takže bez záruky

Od: hop®
Datum: 11.01.13 21:09

Ano, dříve to tak bylo, ovšem změny jsou všude, já jsem se také divil...

Fatalwir je vláčkař, takže jeho věřím jeho odpovědi! *palec*

Datum: 11.01.13 21:28

Na rychlíku neplatí pouze senior pas. Jinak jak výše, rychlík, spěšňák, expres, vše bez příplatku. Pouze v pendolinu místenka.

Od: jirbar*
Datum: 11.01.13 21:33

Zato důchodce si připlatí za INKARTU oproti nedůchodcům. Prý aby si moc nevyskakovali, když jim ČD daly tu 25% slevu, byť Kalousek to chtěl zrušit úplně.

Datum: 11.01.13 22:06

V rychlíku platí, ovšem neplatí v první třídě. Platila by pouze ve vozu první třídy, který je řazen místo obyčejného, protože obyčejnej neměli. (ale to sem ještě neviděl snad nikdy)

Datum: 11.01.13 22:26

Pomalu ale přichází doba, kdy budeme muset dávat pozor na to, zda nastupujeme do vlaku toho dopravce, kterého jízdenku držíme v ruce . . . *ee*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.