Problém s Paypal

Od: Datum: 24.05.14 18:56 odpovědí: 2 změna: 25.05.14 01:10

Ahoj,založil jsem si účet paypal,při zakládání jsem si vybral možnost dobíjení peněz přes účet,ale dnes jsem chtěl něco zaplatit,ale musel jsem to zaplatit dnes,protože končí slevová akce,tak jsem chtěl zkusit,jestli mi půjde zaplatit i kartou (peníze se mi strhnou z karty rovnou),vyplnil jsem něco,ale objevila se poté hláška,že to musím ještě nějak potvrdit a prostě to nešlo,chtělo to potvrzení přímo za tom eshopu,ale tam nic takového nebylo,jen že se doba doručení prodlouží.Proto jsem to zkusil asi 3krát a pokaždé se objevilo to samé,tak už jsem se na to vybodnul,ale teď mám strach,aby jsem si to nakonec neobjednal 3krát.Jak to poznám?Peníze se mi právě nestrhli,ani z normálního českého účtu,ani není nic na paypal,v histo­rii,nikde nic,takže to je jako neplatné?Nebo jak to zrušit,aby mi ten výrobek nepřisel tolikrát?

doplněno 24.05.14 19:04:

Jen doplním,obchod ze v americe,takže asi platí,že to nelze objednat a proto to ani nejde potvrdit a tudíž je to stornované?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.05.14 21:54
avatar

Jestli to teda bylo placené kartou přes paypal, uvidíte to v bankovnictví v aktuálních blokacích na kartě. Do zaúčtovaných transakcí bankovního účtu se to přesune až po skončení blokace.

V historii paypalu by to ale bylo vidět hned.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.05.14 01:10

Platební kartu musíte nejprve zaregistrovat, aby jste s ní mohl platit. Přímo na stránkach paypalu dáte přidat kartu, jestli ještě nemáte, zadáte to co chtějí a poté vám strhnout 50Kč z účtu. Pak se stačí podívat do bankovnictví, kde u té částky bude vidět kod transakce. ten zkopírujete na stránky paypalu k té kartě. Myslím že mi přišel nějaký odkaz emailem. Tím je ověřeno, že to je vaše karta a 50Kč vám vrátí zpátky. Pak již můžete normálně platit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.