Je to meteorit?

Od: Datum: 22.05.14 11:34 odpovědí: 3 změna: 22.05.14 13:42

Něco jsem našel. Je to docela i lehké, jde o meteorit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 22.05.14 11:39

Ano,je to meteorit. http://cs.wikipedia.org/wiki/Meteorit

doplněno 22.05.14 14:10:

Sebodko:Podle obrázku to tak vypadá.Tak se omlouvám,ale je to krásné:-D Také tě mám ráda *placni*

Datum: 22.05.14 13:24

Wampíku, víš že Tě mám ráda *smich*, ale nepiš tady takové nesmysly ! Šutrologii jsem studovala 9 let, ale nedovolila bych si podle obrázku určit meteorit. To jde velice obtížné i když máš vzorek v ruce.

Již podle informace tazatele, že se jedná o poměrně lehký vzorek to ukazuje nato, že to meteorit není. Ty jsou poměrně těžké. Jejich hustota se pohybuje kolem 3,5 ( jeden metr krychlový váží cca 3500kg). Pro porovnání takový křemen má cca 2,65.

pro tazatele: Kde jsi to našel? Nevyváží se tam nějaký odpad?

doplněno 22.05.14 14:38:

Wampíku. Já jsem jako dítě sbírala kameny. A největší poklady byly právě ze smetiště apod (roztavené sklo, struska, atd). Nebo "kočičí zlato" z uhlí. Máš pravdu. Jsou krásné.

Takže chápu tazatele, že ho zaujalo to, co našel...

Přeji Ti hezký den Sebodka

Od: moula*
Datum: 22.05.14 13:42

Je to bezcenná spečená struska !

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.