Jak nakupovat na Polském Aukru , Allegro.pl

Od: Datum: 07.06.14 21:16 odpovědí: 5 změna: 16.08.16 22:55

Máte někdo zkušenosti s nákupem zboží z Polského Aukra, tedy Allegro.pl? Jak je to s platbou, dovozem a jestli se dá snimi domluvit? Náhradní díly na auto jsou tam levnější. Dík

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.06.14 21:52

Normálně si uděláte účet na českém aukru a ten Vám funguje na i allegro.

Platba převodem z účtu předem, případně přes PayU, paypal a nebo dle dohody s projdecem.

Dovoz je vcelku bez problémů - DHL balík do 30kg stojí cca 1000,-Kč.

Domluva je také v pohodě, klidně jim napište česky, polsky, rusky, anglicky, německy... oni si to přeberou.

Nevím jestli se vyplatí dovoz přímo autodílů, ale tipuji že za dopravu dáte víc než ušetříte.

Datum: 07.06.14 22:09

Děkuji za odpověď

Od: ohryk
Datum: 09.04.15 13:40

Zdravím,

moje firma se zabývá dovozem Vámi vybraných věcí z allegro.pl perfektně se domluvím Polsky a hlavně tam mám firmu na kterou mi to bezproblému pošlou.

stačí mi napsat číslo aukce a zbytek zařídíme, 98% Poláků to do Česka neposílají.

tel. 603206466

Od: dendelina
Datum: 11.06.15 17:23
Dobrý den, kolik by u vas stala přeprava, chtěla bych si tam koupit kuchyn. Dekuji
Od: vladislavboruv
Datum: 16.08.16 22:55

Dobrý večer, ještě máte kontakt na Allegro? Potřebuji jeden ND v hodnotě 180 Zl.

Děkuji.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.