Práce přes internet

Od: Datum: 07.06.14 17:38 odpovědí: 6 změna: 07.06.14 21:52

Ahoj. Chtěl bych se zeptat jestli tady nemá někdo zkušenosti z prací přes internet. Pár věcí jsem našel ale spíše se zajímám o to, zda ma někdo nějakou metodu ověřenou. Popřípadě jestli by mi mohl někdo něco doporučit. Děkuji :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.06.14 17:47

Záleží na tom, co umíš a jakou práci si představuješ.

Datum: 07.06.14 17:59

"Práce přes internet" je cca v 90 % podnikáním, nikoliv prací (zaměstnáním). Zamyslete se nad tím, co umíte, oč by lidé mohli mít zájem, to pak zkuste inzerovat. Obecně lze takto překládat z cizích jazyků, korigovat texty, vyučovat (webináře), ...

Datum: 07.06.14 19:14

já mám s takovou prací špatnou zkušenost, Vždy se ale jednalo o "letadlo" Dej vstupní poplatek a nachytej si několik jiných,kteří dají korunku tobě.

Od: orvah*
Datum: 07.06.14 19:38

přesně tohle jsem myslel. tolik podobných nabídek mi nabídne x stránek, ovšem co je na tom pravdy? Nevím. Investice do zlata a podobně, zkrátka nevím jestli se jedná o podvod nebo to opravdu funguje a ty výdělky jsou opravdu takové jaké uvádějí...

Datum: 07.06.14 20:56

To je přece to, co Vám píši výše: Jde o nabídky podnikání, ev. může jít o investování. Ani v jednom případě nejde o nybídku práce. Riziko podnikání/investic si musí každý zvážit sám.

Datum: 07.06.14 21:52

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.