Školní praxe - smlouva?

Od: Datum: 20.05.14 22:02 odpovědí: 2 změna: 20.05.14 22:38

Ahoj,

Jsem ve druháku na prumyslovce a každy rok máme jen 14 dni praxe. Tentokrat jsem nastoupil do místní fabriky, kde nastalo par problému - kdyz jsem tam přišel tak o me nevěděli a smlouvu od školy kterou jsem ji dával (2 měsíce zpět), už také neměli. Nic nového jsem nepodepsal (18 mi je). Ani žádné seznámeni o bezpečnosti, které tam je prý nutnost po me nikdo podepsat nechtěl.

Jde o to, ze ve smlouvě od školy je, ze muzu pracovat maximálně 6 hodin. Ta smlouva je celkové taková hodně obecná - třeba ze mi zaměstnavatel musí zajistit obědy, a to samozřejmě nezajistil.

Zajímalo by me jestli tam prakticky mužů byt jen 3-4 hodiny a pak jít domu? Praxe není placená, v podstatě tam nic nedělám, protože to je hodně vzdáleny tomu oboru, co studuji a ty podmínky jsou na nic.

omlouvam se za diakritiku, píšu z telefonu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.05.14 22:23
avatar

Nemůžete odejít bez dohody s nadřízeným. Doporučila bych i zajít do školy a přinést jim kopii uzavřené smlouvy. Měl byste školu informovat o nedodržování pravidel bezpečnosti a o neproškolení. Totéž by určitě zajímalo i inspektorát práce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.05.14 22:38
avatar

Nejlépe je si praxi sehnat sám po dohodě se školou to pro příště doporučuji.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.