Znáte Brno-Líšeň?

Od: Datum: 20.05.14 08:28 odpovědí: 4 změna: 20.05.14 20:24

Zdravím,

momentálně sháníme být v Brně a velmi se nám líbí Líšeň.
Byty jsou tam drahé, i když nějaká ta nabídka za nižší cenu by byla. Většinou je to na ulici Strnadova nebo Vlkova. Tyto byty sou o pár set tisíc levnější než jinde v Líšni.
Přitom se jedná o byty stejné kvality - alespoň na první pohled (paneláky po revitalizaci, MHD i služby v blízkosti apod.).
Nevíte někdo, čím to může být? Nemáte někdo přehled o tom, co se děje v této části, popř. co je v plánu kolem těchto ulic apod.?
Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.05.14 11:48

Jde o spodní Líšeň, z které se za poslední čas stalo jakési Ghetto. Navíc na dohled od zmíněných ulic je obrovský průmyslový areál Zetoru a to nejspíš hodnotu bydlení snižuje.

doplněno 20.05.14 20:05:

No když to řeknu opravdu upřímně, příjde mi, že obecně periferie Brna za poslední dobu poněkud ztmavly.. Je to logické, jelikož nepřizpůsobiví pomalu opouštějí oblíbené lokality z centra. Ale možná je to jen můj subjektivní dojem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fircon
Datum: 20.05.14 12:48

ghtetto - pokud to řeknu na rovinu, myslíte to tak, že tahle část Líšně ztmavla?
Nikdy jsem si něčeho takového v Líšni nevšimla...

Datum: 20.05.14 11:52
avatar

Nevím přesně ale řekla bych, že v blízkosti vede cesta jinak nevím co by se v Líšni dělo hrozného. Pokud se nepletu je na Strnadové Billa a kousek Lídl, ZŠ, MŠ a zdravotní středisko. Líšeň moc neznám.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.05.14 20:24

V Líšni sice přímo nebydlím, ale mám tam několik známých. Nikdy jsem od nich neslyšela nic, co by nasvědčovalo tomu ,že je to gheto ! Je to sice kraj Brna, ale kousek je Mariánské údolí vhodné na procházky, cykloturistiku. Za Líšní směr Jedovnice je spousta lesů pro houbaře. Je to prostě sídliště cca 30let staré s perfektní obč. vybaveností a rychlošalinou č.8 jste za pár minut u nádru.

P.S. nejlevnější byty jsou v Bohunicích a Starém Lískovci...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright Š 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.