Jak uskutečnit můj sen?

Od: Datum: 19.05.14 17:14 odpovědí: 3 změna: 19.05.14 19:49

Ahoj,

Potřebuji poradit chtěla bych být herečkou.Nechci to kvůli slávě a fanouškům atd...Chci to proto,protože je to můj sen už od dětství.Jenže nevím jak si ho mám naplnit je mi 16 .Mamka herečky a herce nesnáší...Právě jsem byla přijata na školu a mamka z toho měla obrovskou radost(byla to škola,kterou vybrala ona)...Líbí se mi hrát sestrám pro radost a tak.každý máme sny někdo víc někdo míň, já mám dva být herečkou a jednou naživo potkat Iana Somerhaldera mého velkého idola :)

Prosím poraďte mi jak ukustečnit můj sen,být herečkou.S Ianem se snad jednou setkám to je celkem realné..

Díky moc za odpovědi :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.05.14 17:27
avatar

Zdravím, můžeš se zkusit koncem roku natajno přihlásit na přijímačky na konzervatoř, pokud máš skutečně talent a jsi dobrá, možná tě vyberou mezi těch několik málo vyvolených.

Pokud nevyjde střední, můžeš zkusit výšku, až doděláš maturitu, třeba DAMU.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.05.14 18:28

Přesně tak, a vůbec školu, kam chceš jít bys měla rozhodnout ty sama. A popřípadě, že to tak nelze, tak bys měla vysvětli mamce situaci, v které se nacházíš, jak moc chceš být herečkou, že je to tvůj sen a že jsi opravdu dobrá! Protože každý by měl být tím, čím chce být nebo mít aspoň jednu šanci. Myslíš, že to vysoká jistí? Nedá tě tvoje mamka zase někam jinam než budeš chtít? Chce to asi trošku více zarebelovat :*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.05.14 19:49
avatar

Už jsem tu dneska u jednoho dotazu psala, že každý (každé dítě) má právo na svobodnou volbu povolání a na volbu způsobu přípravy na budoucí povolání (na výběr dalšího vzdělání). Rodiče mají jenom poradní hlas, volba je (nebo by aspoň měla být) na dítěti.

Proč sis nechala do volby školy tolik mluvit a proč ses přihlásila na školu, kterou ti vybrala maminka?

------- Co jsi pro splnění svého snu doposud udělala? A základní otázky: Proč je tvým snem právě herectví? Co od této práce očekáváš?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.