Bojím se přiznat se a říct mu to

Od: Datum: 19.05.14 15:11 odpovědí: 11 změna: 19.02.16 21:19

Ahoj :/ strašně se mi íbí jeden kluk a já se bojím se s tím někomu svěřit :( toho kluka sem viděla jednou byl hrozně fajn a prýu se o mě zajímal :( víckrát sme se už neviděli a to bydlíme ve stejné obci. On mi nepřijimá ani žádost na Facebooku a to je pro mě nejlepší věc jak se s ním spojit :( Jednou už sem se chtěla svěřit kámošce která ho zná že se mi líbi,ale hrozně sem se styděla tak sem to neudělala...sem z toho smutná a i když bydlíme ve stejné obci je velmi malá pravděpodobnost že se ještě někdy setkáme... :/


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.05.14 15:30
avatar

Terísku, nech si to dál jen pro sebe. Kdyby o tebe ten kluk opravdu měl zájem, už by tvou žádost na FB dávno přijal...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.05.14 14:21

Děkuji :)) moc za podporu a radu :))

Datum: 19.05.14 18:49

Ale třeba na ten facebook nechodí! Copak každý, co má kdysi dávno založený facebook, tak ho musí stále nonstop kontrolovat? Proboha! Holka! Schop se, běž za tvoji nejlepší kamarádkou a normálně jí to řekni! Jestli je to opravdu kamarádka tak ji snad můžeš říct všechno no ne? Za to se není, co stydět. Jsi holka a líbí se ti kluk! Pochopila bych to, kdyby se ti líbila tvoje kamarádka a ty by ses jí to bála říct. A když bydlíte v jedné obci to se vůbec nestýkáte? Na nějakých akcí nebo tak? O.o Nebo si to nech klidně pro sebe, ale víš co? Nejlepší je mít takového kluka, který o tebe bude sám stát! "Je málá pravděpodobnost že se ještě někdy setkáme". Co? Když bydlíte v jedný obci? Cože? To vůbec nechápu, ještě píšeš obci tak to asi tak moc velký nebude ne? A netrap se kvůli jednomu klukovi! Na světě je jich spousty a pochybuji, že tohle byla nějaká láska na první pohled. Budou lepší!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.05.14 14:20

Děkuji moc za rady :)) Vím že na ten facebook chodí (změna profilovek,komentáře atd...) Na akci sem ho viděla jen jednou a ted bude u nás další akce tak doufám že tam bude :))

Od: asd*
Datum: 20.05.14 11:13

Líná huba holé neštěstí. Pokud jste ze stejný vesnice, tak za nim zajdi třeba s tím že vaše banda jede na vodu a chybí vám jeden zadák do lodě. Pokud se mu líbíš tak pojede, zorganizovat vodu je už to nejmenší ;)

FB vůbec nemusí číst a nic nebude.

Říct kamarádce - nechá si to pro sebe a taky nic.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.05.14 14:22

Děkuji moc za radu :))

Datum: 20.05.14 11:26

zkuste to nějak "zaonačit" abyste se někdy někde potkali :)

btw. možná by se ostatním líp radilo, kdyby aspoň tušili, kolik je vám a tomu klukovi let, přecejen třeba ve třinácti to všechno funguje trochu jinak než v osmnácti ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.05.14 14:23

děkuji no taky sem si říkala že je nám oboum málo (mě 13 a jemu bude 14),ale já na něj prostě nemůžu přestat myslet :( :))

Datum: 21.05.14 17:38

no, minimálně tě můžu uklidnit tím, že to, co zažíváš (nemůžu na něj přestat myslet, bojím se mu to říct), je úplně normální ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.02.16 21:14

haha, psala jsem toto před 2 roky a mezitím tu žádost o přátelství nejen, že konečně přijal, ale on ji smazal a poslal mi ji sám od sebe! :D Dokonce mi i napsal první :D a ehjle po chvíli chatování mi napsal, že mě miluje a protože než mi přijal tu žádost jsem byla s partou venku a potkali jsme ho a on se choval jako idiot, tak jsem byla hrozně nedůvěřivá a podezíravá a samozdřejmně sem mu to nevěřila :D Asi po týdnu vyšlo najevo, že si ze mě udělal srandu, jenže já nebyla blbá a neskočila sem mu na to :D Když jsem přišla potom do školy tak už to všichni věděli, páč jim to dotyčný chlapec všechno řekl, ale zapomněl zmínit, to že jsem mu jeho "vyznání lásky" nevěřila, ze začátku se mi spolužáci smáli, ale pak zjistili pravdu a od té doby se s ním nikdo z party nebaví <3 :D Jsem ráda, že jsem dostala rozum :D

*slunce**frajer*

Od: hk
Datum: 19.02.16 21:19

Tak to dopadlo dobře nebo špatně?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.