Disneyland Paříž-vstupné na atrakce?

Od: Datum: 17.05.14 10:43 odpovědí: 5 změna: 18.05.14 12:30

Dobrý den,

chci se zeptat, byl někdo v Disneylandu v Paříži?Máme v ceně zájezdu vstupné do parku, ale nevím - platí se atrakce, má někdo nějaké rady - tipy, co navštívit, na co se zaměřit, co určitě nevynechat a bez čeho se obejít?Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.05.14 13:23

V roce 2000 stál 3 denní zájezd cca 12 000 myslím, že od Fischera a placené byly všechny parky a všechny atrakce -píši co si vzpomínám, byla neteř a dnes má zkoušku na VŠ, nemůžu se zeptat.

Datum: 17.05.14 15:27
Zdravím,
Byla jsem cca před půl rokem. Vsupné je pouze do parku, na atrakce se neplatí, jen se připravte na obrovské fronty, všude minimálně 30 min. Doporučuji vystát si u atrakcí frontu na "fast pass" tj. něco jako rezervace místa ve frontě. Jinak u vstupu dostanete plánek, takže si můžete trasu naplánovat. Za sebe rozhodně doporučuji Fantom Manor (uzasny strasidelny hrad) a Piráty. Rozhodně je to úžasný zážitek, já se chystám znova ;) přijemnou zábavu!
Datum: 18.05.14 11:28

kolik je vstupné do parku?

Datum: 18.05.14 12:25

http://www.parizdisneyland.cz/ceny-vstupneho/ - je to jen internet, netuším jak je to aktuální.

Datum: 18.05.14 12:30
Souhlasí to, platila jsem něco kolem 60€

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.