Lék meteospasmyl

Od: Datum: 15.05.14 14:17 odpovědí: 13 změna: 08.04.16 17:33

Kde sehnat meteospasmyl, jsem z jihlava, nikde v lékárnách není

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pb®
Datum: 15.05.14 14:22

A v lékárně nenabídli možnost objednání ani lék se stejnu účinnou látkou?

Datum: 15.05.14 15:05

Né,nenabídli,ono to asi nahraditelné není,má to specifické složení.Tento lék už není delší dobu na trhu,říkal jsem to doktorce,přesto mi ho napsala.

Od: pb®
Datum: 15.05.14 15:50

Tak jedině znovu za doktorkou, ať napíše něc jiného. Mně také docela nedávno v lékárně tvrdili, že lék se vůbec nevyrábí a kdesi cosi, ale vyráběl se a byl.

Datum: 18.05.14 18:33

Já teď hledám někoho ,kdo třeba ty léky má ještě doma a nepotřebuje je.Já bych je koupil.Vím ,že s léky na recept se nesmí kšeftovat,ale tohle je něco jiného.někomu to doma leží a mně to pomůže.

Datum: 15.05.14 15:49

Na trhu je, tak ať Vám ho objednají u distributora.

Datum: 15.05.14 16:12

Dobře zkusím to, ale nedávno bylo v tv , že u nás není vozí se ze slovenska a rakouska.

Od: pepr®
Datum: 15.05.14 17:05

Na českém trhu není (oficiálně) viz Státní ústav pro kontrolu léčiv.

Od: paradajka
Datum: 07.01.15 20:09

Ahoj, chtěl bych pomoci. Sám jsem Meteospasmyl sháněl a sehnal. Možná už to není aktuální, ale co kdyby.

Od: karlik*
Datum: 08.01.15 09:46

A kde teda mám hledat?

Od: paradajka
Datum: 09.01.15 00:45

Existuje možnost jak ho sehnat, ačkoliv se to zdá být nemožné. Jen je to vykoupené vyšší cenou, protože jedno balení výjde kolem tisícovky. Hodně se to nacestuje a nepřiplácí na to pojišťovna, tak je to holt tak. Mně se to ale vyplatilo, abych aspoň překlenul to období výpadku v EU. Sháněl jsem se po něčem se stejným složením a to prostě neexistuje, tak jsem se nepřestával divit. Minimum jsou tři balení, což je nějakých 60 tobolek. Jestli chceš konkrétní postup, tak mi písni na mail lukfa36@gmail.com

Datum: 09.01.15 00:47

A proč to tu nenapíšete veřejně pro všechny? Jistě by to uvítalo víc lidí, tazatelka nebyla jediná, co se po něm sháněla, tak s tím nedělejte tajnosti.

Od: helenah
Datum: 08.04.16 17:33

Lék METEOSPASMYL si kupuji na Slovensku a v Maďarsku v lékárně. Člověk musí mít recept od doktora, ale celý lék se platí a recept většinou zůstane. Cena se v přepočtu pohybude asi kolem 130-150 ,- Kč za jedno balení. V České republice se nikde nesežene, i když je zde registrovaný. V Rakousku registrovaný zatím není.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.