1x

Libani s otevrenyma ocima

Od: Datum: 10.05.13 21:36 odpovědí: 15 změna: 19.05.13 17:32

Otazka: Libate s otevrenyma nebo zavrenyma ocima?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.05.13 21:51

Zkoušel jsem obojí, ale většinou se zavřenýma.

P.S. Pokud nevadí, že odpovídám a jsem chlap.

Datum: 10.05.13 21:54

Jak kdy a jak koho.

doplněno 10.05.13 22:00:

Ernie - no, u tebe bych to s otevřenýma asi nezvládl.

doplněno 10.05.13 22:24:

Ernie - máš zajímavé duševní pochody. Když políbíš svého synka, tak jsi gay nebo pedofil?

Datum: 10.05.13 21:56

A koho jak?

doplněno 10.05.13 22:09:

Ladine, ty jsi gay? Jako nic proti bukvicím, když mě nebudou chtít líbat ať už s očima v jakémkoli modu vole.*smich*

doplněno 10.05.13 22:36:

Tak teď nevím, kdo je můj taťka...

Datum: 10.05.13 21:59

Já svou ženu líbám zásadně s otevřenýma očima, protože mě rajcuje její ucho!

Datum: 10.05.13 22:06

zejmena nazoru panu me zajimaji

ja libam vetsinou se zavrenyma, ale ale ted jsem poznala chlapa, co liba s otevrenyma, tak me zajima, jak to maji jini panove :o)

diky

Datum: 10.05.13 22:10

Zlato, ale ty přeci evidentně musíš taky líbat s otevřenýma očima. Jak jinak bys zjistila, že onen chlap líbá s otevřenýma?

Datum: 10.05.13 22:17

Brouku...rikam, ze VETSINOU ... XXX

Datum: 10.05.13 22:42

Se zavřenými. Otevřené oči během líbání jsou pro mě symbolem neupřímnosti, neférovosti, vysoké sexuální chtíče (nadrženosti) *smich*. Možná je to následkem prožitých událostí *smich* Nejsnadnější způsob jak romantického člověka zpacifikovat, je během líbání pozorovat např. procházející lidi.

Od: pan*
Datum: 10.05.13 23:37

Líbám s otevřenýma povětšinou,ale i se zavřenýma.Mám zkušennost,že mé minulé partnerky je měly vždy spíše zavřené. Občas jsem nad tím přemýšlel a myslím,že ženy se ve vztahu angažují více citově(vnitřně),zatímco muž potřebuje ženu hledět. Má současná partnerka má oči v určitých momentech otevřené a i celkově více než byly mé zkušennosti doposud s minulými partnerkami.Přiznám se,že v prvních chvílích mne to trochu zaskočilo,když jsem si všiml,že má oči otevřené.Nebyl jsem na to zvyklý.Ještě te´d nad tím občas přemýšlím.Ona říká,že se jí to líbí,když se na mne dívá. :)Sex s ní je ovšem oproti minulým partnerkám úchvatný. Nikdy jsem něco podobného nezažil.Pořád mi říká,že je to mnou,ale řekl bych,že to minimálně z poloviny i její zásluha.Prostě nám to tak nějak klape. Mám ji rád jako zamilovaný puberťák. *smich* Občas se v duchu směju,že jsme ve 40ti letech jako dvě hrdličky. *smich*

Od: willianor*
Datum: 10.05.13 23:47
rika se kdyz opravdu muz/zena miluje tak ma oci zavrene. ja je mivam zavrene a kdyz jsem je zkousela mit otevrene tak mi to prislo hodne divne ale kazdy jsme nejaci. a taky jsem slysela teorii ze kdyz maji zeny oci zavrene tak si predstavuji bud nekoho jineho a nebo jine okoli aby to dodalo vic na romantice a chtici. u muzu ale teorii neznam teda kdyz se nebavime o gejich ti to maji pry uplne stejne jak zeny popripade si predstavuji stqvajiciho partnera svleceneho ale u geju to nevim jiste znam jen jednoho a tento nazor je primo z jeho nazoru u zen jsem to prozkoumavala ja sama a jeste samozdrejme ze jsem si i sem tam neco na toto tema precetla :-D
Od: olaf71*
Datum: 11.05.13 10:55

podle toho, koho líbám. pokud se na to nedá koukat, tak raději se zavřenýma :-D

Datum: 15.05.13 11:05
ty mas ve zvyku se libat s nekym kdo ti neni sympaticky dle zevnejsku :-D ale jo da se to taky uznat a nemyslim to zle ;)
Od: olaf71*
Datum: 15.05.13 12:42

každý není krásný jako Ty ;)

Datum: 19.05.13 17:32
no nemyslim si ze jsem krasna :-D ale skareda nejsem kazdopadne ja si predstavila nekoho uplne odpudiveho na pohled kdyz jsi to zminil jen tak letmo ;) ze kdyz se na to neda koukak tak ze zaviras oci :-D
Od: polikonik*
Datum: 15.05.13 19:52

Hele... libani je srdcova zaležitost je se libam zasadne ze zavřenyma očima. Takova chvile se da prožít jen srdcem... a s nikym s kym je mi opravdu dobře se rozhodne nelibam

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.