Váš názor na vlogy a vlogery

Od: Datum: 08.07.14 21:08 odpovědí: 12 změna: 09.07.14 14:23

Zdravím,

když jsem nedávno byl svědkem, jak naprosto normální kluk, čumi už 5 hodin na vlogy, s úplně stejným výrazem jako můj bratranec - autista na reklamy, napadlo mě, jaký názor mají na vlogy a vlogery ostatní lidé a hlavně, jestli je mezi vámi nějaký psychlog/psycholožka, zajímal by mě hlavně Váš názor.

Já osobně si myslím, že to jsou velice nevyrovnaní lidé, kterí nemají žádné přátele a potřebují se prostě někomu "vybrečet na rameni", že si myslí, jak budou neskutečně slavní a jak je všichni milují. Nemluvím tu pouze o těch začínajícíh, ale i o těch známějších.

Jaká je Váš názor na tyto lidi, a lidi co je sledují? předem děkuji za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.07.14 21:18

kdo to je "vloger"?

Od: nekdo*
Datum: 08.07.14 21:22

Člověk, který točí videa, ve kterých jen mluví o blbostech, které ho napadnou a poté tyto videa umisťuje na YT například. Například

http://www.youtube.com/user/GoGoManTV

http://www.youtube.com/user/PewDiePie

http://www.youtube.com/user/SimonVojta

Od: hop®
Datum: 08.07.14 21:26

Díky za poučení, takže jakýsi video-bloger, i já jsem se s tímto názvem setkal poprvé.
A důvpdy má asi podobné, jako lidé, kteří píší své blogy...

Datum: 08.07.14 21:27

No to je tedy blbost. Do teď jsem nevěděla, že něco takovýho vůbec existuje.

Datum: 08.07.14 21:31

a) baví je to

b) jsou z toho (částečně) živi

c) histrionická porucha osobnosti

No a ti, co na to koukají.. asi záleží na tématu, ale koukat hodinu a půl na fotbal nebo kroužení formulí dokolečka nakonec taky žádná sláva. Pro mě. Pro jiné třeba jo.

doplněno 08.07.14 21:35:

K těm, co byly uvedeny nahoře, doplním na ukázku některé, které nejsou zaměřeny na hry: Norman (společnost), grav3yardgirl (móda), Jan Zelenka (ééééé.. řekněme.. parodie).

Datum: 08.07.14 21:37

Když jsem si našel co je to ta histrická porucha osobnosti, přesně to na ně sedělo :D jinak že jsem jich neuvedl více, z ato se omlouvám, moc toto nesleduji

Datum: 08.07.14 21:45

Však se nic neděje, to já jen aby neznalí nedošli mylného dojmu, že to je omezené na hry/nějaký konkrétní obor.

Datum: 08.07.14 21:47

Ale docela mě překvapilo že jsou lidé, kteří o téhle zábavě nikdy neslyšeli. Znám lidi, co nemluví o ničem jiném.

Datum: 08.07.14 22:49

Také se hlásím k těm, kteří nevěděj o co jde a nikdy jsem o tom neslyšel. Občas se podívám na nějaké to video na fcb se zvířaty, ale to je tak celé.

Datum: 09.07.14 14:23

Patřím mezi ty, kdo nevědí o co jde *sok* . Nejdřív jsem si myslel, že jde o tazatelův překlep. Bude to asi tím, že mě podobné kra..ny nezajímají :-D .

Datum: 08.07.14 23:22

Jsem mladej a slyším to poprvé. Taková kravina a ztráta času snad není ani normální...

Připomíná mi to trochu facebook, kde mladí IQ podprůměr píší na zeď vše i to, že jdou na WC.

Vzpomněl jsem si na film Pelíšky a zcénku třídních schůzek a nápis na tabuli se současným vstupem Kodeta do třídy.

"Odkud to přišlo?"... "Od nás to nemají." :-D

Datum: 09.07.14 08:19

Srovnal bych to s tímhle diskusním fórem. Taky nás to tu stojí čas, někdy ku prospěchu věci, někdy je to diskuse o ee... Prostě všeho moc škodí. Jdu něco dělat . LOGOUT

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.