Reklama na prací prášek - jaký?

Od: Datum: 08.07.14 20:36 odpovědí: 11 změna: 11.07.14 14:24

Můžete mi prosím pomoct? V TV jsem viděl reklamu na prací prášek, hraje v ní chlap a ženská, ona řekne, že ta halenka není nová, ale vypraná a ještě si stěžuje že ji ten manžel říká, že utrácí, ale nakonec řekne, že ji koupila... Prosím oradíte prášek nebo na co je ta reklama, ale havně odkaz? Ta herečka vypadá takto a má cop na bok.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.07.14 20:54

konkrétně tuto reklamu jsem nenašel,ale hláška je asi z kampaně na Perwoll

Datum: 08.07.14 21:00

Jo, a ta baba je evidentně šáhlá, protože sebou tahá pětilitrovku Perwollu.

Od: freddy
Datum: 08.07.14 22:17
To se odehrava doma, 5litrovka tam neni. Je to v kuchyni a ona sedi na gauci.
Od: isteron
Datum: 08.07.14 22:19

A už ste videli nejakého návštevníka v opere, alebo v dibadle a vyťahoval 5 litrovú bandasku s Perwolom, aby sa pochválil?

Od: freddddy
Datum: 09.07.14 11:07

Na Perwoll to každopádně není! Vsadil jsem se s kamarády, že ta ženská na fotce tam hraje, je to prostě v prostředí domácím, ona sedí na gauči má v ruce hrnek a říká o tom, jak manžel si myslí, že si pořád kupuje nové věci a ona pak na konci řekne, ale tahle halenka je vážně nová ...prosím porďte, v sázce je 500Kč

Datum: 09.07.14 12:47
Přesně vím jakou myslíte :-D ale za boha si nevzpomenu na co je:-D vse co me napada to podle YouTube neni, persil, perwoll, vanish, ariel, dreft... Ještě popatram:-D ale nejjednodušší je zapnout telku:-D
Datum: 09.07.14 12:56

Věnovala jsem tomu půl hodiny svého pracovního času, vím přesně, jak ta reklama vypadala, ale nenašla jsem ji. Je fakt, že si taky nemůžu vzpomenout, na který konkrétní prací prášek to je, WOOLITE?, sakviš, už to někdo najděte, vrtá mně to hlavou úplně stejně!

Datum: 09.07.14 15:15

:D to je sranda, ale v telce jsem ji neviděl už dlouho :/ WOOLITE? Zkusím propátrat :)

Od: pepr®
Datum: 09.07.14 17:05

Za půlku výhry vám to prozradím *smich*

...

...

...

A tak jo ... je to reklama na koncentrovaný Ariel. Ale video jsem na netu nenašel.

Datum: 09.07.14 18:48

Ano, tuhle přihlouplou reklamu znám. Je na nějaký druh Arielu v kapslích. Stracena

Datum: 11.07.14 14:24

vážně? to je divné... proč nikde není?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.