100 podivných zvířat

Od: Datum: 03.05.14 16:02 odpovědí: 5 změna: 05.05.14 15:41

Kolik z těchto zvířat poznáte?

Hezkou zábavu ;)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 04.05.14 01:51

Dobrý den, pokud jde o poznání těch zvířátek, tak jsem dopadl hodně špatně. Jestli to bylo pět nebo šest, tak více ne. Ale, je vidět, že příroda má někdy smysl pro humor nebo horor. Nechtěl bych snad potkat raději žádné takové zvířátko. Zdravím!

Datum: 04.05.14 10:54

Hned první obrázek mě pobavil ale rozhodně to není to, co mě napadlo a mnoho jsem toho nepoznala, Ben je lepší.

Od: mon
Datum: 04.05.14 13:52

Takových 10-15. Ale třeba Panda červená nebo Okapi jsou roztomilý.. Nebo běluha.. :)

Datum: 05.05.14 11:19

To je hezký, znám jich bezpečně něco přes dvacet, u dalších bych musel mít a české názvy pro ověření. Každopádně krásná galerie potvůrek

Datum: 05.05.14 15:41

Je zajímavé, jak si představujeme vesmír a tvory v něm. A to, co žije na naší planetě neznáme. Velmi mnoho toho, co žije mimo náš dům, zahradu, les, ani netušíme, že existuje. .-D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.