Žárlím na nejlepší kamarádku

Od: Datum: 13.05.14 00:15 odpovědí: 2 změna: 14.05.14 04:33
Ahoj, nejdříve bych se chtěla omluvit za to že si tady vyleju city, ale potřebovala bych znát cizí názor. Takže je mi 15. Chápu že si mnozí z vás řeknou že je to nějaká blbost která trápí většinu puberťaček, ale prosím aby jste si to přečetli. Tak jak už jsem říkala je mi 15 a můj problém je v tom že žárlím na nejlepší kamarádku...ne že bych jí snad záviděla ale protože jí mám prostě ráda... (jenom jako nejlepší kamarádku) známe se asi 7 let a představa že je s někým jiným mě neuveřitelně zraňuje. Samozřejmě jí nezakazuji být s někým jiným ani bych si nedovolila říct to protože na tohle nemám právo a navíc jelikož jsme na intru tak by to ani nešlo. Jsem už uplně alergická na její spolubydlící (a vlastně na všechny ostatní) ..a to je ani neznám. Pokaždé když o někom mluví ať už ve špatném nebo v dobrém smyslu mám chuť se jít radši někam zahrabat jen abych to nemusela poslouchat. Vždycky když se vidíme v sobotu tak je to super..ale přes týden se mi v hlavě honí takové myšlenky že to až možný není. Občas mám i pocit že jí na mě nezáleží i když vím že to není pravda. Nejhorší je to večer asi to všichni znáte...člověk má čas přemýšlet... už z toho nemůžu spát často brečím. Když si jdu lehnout v 10 tak okolo 2 většinou ještě nespím a ráno se budím tak hodinu a půl před tím než mi zvoní budík. Celkově mám špatnou náladu řekla bych až deprese, ale když mi třeba jenom napíše nebo zavolá hned se mi zvedne nálada.. Já nevím co s tím mám dělat. Je to nejlepší co mě v životě potkalo. Záleží mi na ní víc než na komukoliv jiném. Představa že mi jí někdo ukradne mě ničí.. A vím že ona to takhle cítí stejně... Vím že tohle není žádná otázka ale já už se musela vypovídat.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.05.14 07:25
avatar

Miško, žádný tvor, ne tak člověk, není vaším majetkem. A naopak, svůj život nežijete pro jiného člověka. Každému člověku, tvoru, byl život dán proto, aby ho žil. Ne proto, aby někomu patřil. Dovedete si představit, že by k vám měla stejný postoj vaše kamarádka? Víte jak to musí být svazující, vědět, že to, že něco děláte, druhému vadí ikdyž se ho to netýká. To je úplně stejné, jako úchylové zavřou ženu doma nebo do sklepa, aby ji měli jen pro sebe. Úplně stejné! ;) Pokuste se uvědomit si sama sebe, to, co vám dělá radost, co pokládáte za užitečné, to co dělá váš život hezkým. A žijte si svůj život a ne život kamarádky. Chce to trošku posílit sebevědomí a nechovat se jako liána, stále se po někom plazit. A nakonec nedokázat žít bez opory. Nejste na světě proto, protože je tady i vaše kamarádka nebo jiný člověk, ke kterému máte nějaké silné pouto. Žijte si svůj život! *hej*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.05.14 04:33
avatar

Misslulinko, dobrá kamarádka tu je vždy pro svou kamarádku, přeje jí jen to nejlepší, a to i za cenu, že si její kamarádka najde kamarádku jinou. Opravdu bys svou kamarádku chtěla takhle hrozně svazovat?

Představ sama sebe na jejím místě? Měla bys chuť se zahazovat s ufňukanou nevyrovnanou holkou, která by si na tebe dělala nepřiměřené nároky?

Vzpamatuj se!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.