Jakou pozornost?

Od: Datum: 08.07.14 17:54 odpovědí: 2 změna: 08.07.14 20:43

Dobrý podvečer, chtěl bych se vás zeptat, co jste dali, nebo co by jste dali oponentovy diplomové práce jako pozornost za oponenturu. Moje situace je taková, že svého oponenta prakticky neznám, ale je to člověk z praxe, kterého jsem si musel vybrat sám, takže asi chápete, že to dělal z vlastní iniciativy a nikoliv jak tomu v běžných případech bývá za předem domluvených podmínek z vybranou fakultou. Předem moc děkuji za vaše názory a zkušenosti.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: chrest*
Datum: 08.07.14 18:32

Záleží, jakou dal známku :) Chlapovi - flašku vína nebo slivovice (podle toho, z kama jsi), ženské - květinu. On oponent za to dostává ještě od školy peníze, takže fakt bych dal jenom takovou pozornost.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fido*
Datum: 08.07.14 20:43

Oponent? Znáte ho? Ne? Tak nic. Pozornost, pokud je chcete rozdávat má dostat paní ze studijního, vedoucí práce a jinak ... někdo kdo dělal konzultaci práce, ale jinak není důvod. Pokud chcete rozdávejte komu chcete. Jinak jste nenapsal zda je to muž či žena. Ženě je vhodná bomboniára naopak muži třeba .. a víte , že nevím :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.