Cena tetování

Od: Datum: 01.05.14 20:53 odpovědí: 8 změna: 07.05.14 17:45

Kolik asi stojí tetování na předloktí z vnitří strany? ( 2 věty pod sebou When humanity will destroy itself in eternal struggle to find way to better life...
I will just stand on the surface of the moon and watch how humanity disappears.)

Napsané podobným písmem jako je tohle : http://cs.fonts2u.com/berthold-mainzer-fraktur-unz1a.p%C3%ADsmo

(nebo nějaké pěkné středověké... takové zdobné, zakroucené)

PS: Bolí to hodně na místě kde to chci já?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.05.14 21:30

To cheš mít na ruce do konce života? 500 - 1000 Kč, záléží na tom, kdo ti to bude dělat a v jaké kvalitě...

Od: samerd
Datum: 01.05.14 21:44

Přeložil sis to?

Datum: 01.05.14 22:27

Je to celkem dlouhý nápis, takže odhaduju zhruba dvojnásobek než hoummy.
A myslím, že je to celkem okoukaný a nenápaditý. Osobně jsem spíš pro grafiku než nápisy. Ale jsou to tvoje ruce...

Od: samerd
Datum: 01.05.14 22:53

Jak to myslíš okoukaný a nenápaditý..

Datum: 02.05.14 13:10

Nemá to nápad a není to nic moc, to chtěl básník říci. Jinak počítej tak dvojku, trojku, možná lehce víc, je to dlouhý nápis.

Datum: 01.05.14 22:48

Zdar.

Nejdřív si pořádně rozmysli jestli se ti to bude líbit napořád.Abys potom nelitoval.Já jsem pro obrázky nebo ornamenty.Sám jsem před vlastním tetováním brouzdal internetem půl roku a rozhodoval jsem se mezi druhy tetování.Teď mám na obou ramenech střední ornamenty a na lýtku nohy. Mám to už osm let a pořád se mi líbí co mám. Tak hodně zdaru.

Datum: 01.05.14 23:21
Já myslím, že do 1000 se nevejdeš, počítej 1500 minimálně, spíš 2000Kč. Taky záleží na salonu, ale hlavně vybírej podle kvality, ne podle ceny. Vyplatí se to. Přecejen, na ruce už to budeš mít napořád, tak ať to nějak vypadá. Z mojí zkušenosti, žebra ani předloktí zvnějšku nebolí. Stačí se dostatečně uvolnit :)
Datum: 07.05.14 17:45

Proti gustu žádný dyšputát, ale každý rozumný tattér ti řekne, že největší pitomost je, dát si vytetovat nápis. Kor, jestli je to tvoje první tetování. Zlatokop ti udělá pro peníze na obličej klidně i nástěnnou geometrii ( čárečky a kosočtverec ) . Jestli se chceš dát tetovat, dej se proto, že jsi osobnost. Proto, že nejsi jedna ovce ze stáda, která něco, nebo někoho kopíruje. Buď originální svým nápadem a dobrý tattér ti udělá koncept, který spolu dotahnete k tvojí úplné spokojennosti. Věř mi, mám takových kousků 10 a rozhodně je nikdo jiný nenosi.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.