Revolta: Váš názor?

Od: Datum: 30.04.14 19:38 odpovědí: 3 změna: 04.05.14 10:58

Ahoj,

po dlouhé době jsem opět zde a rád bych chtěl vědět i názor Vás, lidu poraďte.

Zaposlouchal jsem se do hudby (tedy spíše do textu) od Revolty. Má velmi zajímavé názory a tak nad tím tak dumám že ve skutečnosti má pravdu. Ale rád bych slyšel i Váš názor. Dám sem něco pro ukázku:

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dejvi
Datum: 01.05.14 11:49

Taky si Revoltu rád poslechnu hlavně kvůli obsahu (stejně jako Landu). Jeho texty mají význam a hloubku a hlavně jsou za ním vidět činy a ne jenom touha po slávě a penězích. Jeho poslední album je zaměřené hlavně na motivaci ostatních lidí a to je podle mě strašně důležité.

Datum: 01.05.14 21:36

Ano souhlasím, jeho new album: Motivace k činům je úžasné album. Proto jsem se i zeptal na názor ale vidím že jste jediný co jste mi odpověděl...

Od: homodej
Datum: 04.05.14 10:58

první album bylo suproví, až budu mít peíze koupím si originál. Nové album mě hodně zklamalo,

jestli muzu doporucit dalsi pisnicky s touhle tematikou tak si poslechni lafre - život na rozkaz | muži v černém | klauni

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.