Osmdesátiletá tanečnice

Od: Datum: 27.04.14 23:14 odpovědí: 7 změna: 29.04.14 13:59

Dobrý den, podívejte se na zajímavé video (stačí několik prvních minut) a porovnejte se svým věkem a kondicí. No, moc sebevědomí to nepřidá. Ale, babča je dobrá (a má hezké nohy). Tak, hezkou zábavu a zdravím!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.04.14 06:33

Paní je opravdu mimořádná! Vyjímka, která potvrzuje pravidlo. Koukám s obdivem ale v duchu souhlasím s Frantou Čechem

Od: souputnik
Datum: 28.04.14 08:34

Jak zní otázka?

Datum: 28.04.14 10:38

souputníku, příspěvek je ve vtipech a zábavě. Otázka nemusí být. Nedělejte z prdu vzducholoď.

Od: ben®
Datum: 28.04.14 22:47

Dobrý den, děkuji Vám za zastání. Někdo to pochopí a jinému není dáno. Zdravím!

Datum: 28.04.14 22:55

ÚŽASNÉ, viděla jsem to už minulý týden a zírala jsem s otevřenou pusou *hej* Paní má můj nehynoucí obdiv, senzační babča!

Od: ben®
Datum: 28.04.14 22:57

Dobrý den, já oceňuji i její hezké nohy . Ale, vůbec si nedovedu tuto paní představit, když byla mladá - musel to být asi ďábel. Zdravím!

Datum: 29.04.14 13:59

taky už jsem video viděla dřív a ukazovala jsem ho i mámě, někdejší tanečnici. Zírala s otevřenou pusou, resp. jsme zíraly obě. Paní má můj nehynoucí obdiv - a ty nohy jsou fakt pěkný, tipovala bych max. čtyřicet.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.