Jaký jste typ člověka

Od: Datum: 08.07.14 15:38 odpovědí: 17 změna: 09.07.14 18:13

Zajímalo by mě jestli jste spíše extrovertní typ, který má spoustu kamarádů známých, chodíte rádi na různé grilovačky, jezdíte s kámošema na výlety.. atd. nebo jste spíše introvertní typ, který má třeba jen jednu kamarádku a svůj volný čas trávíte se s vým koníčkem( psi, kočky, motorky, příroda..)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.07.14 15:41

Za mě jsem introvert

Datum: 08.07.14 15:42

Já su taky introvert, mám jen pár přátel a bohatě mi to stačí.

Od: ivik®
Datum: 08.07.14 15:44

Jsem asi spíš to druhé,mám raději 1 kvalitní kamarádku nebo kamaráda , než ztrácet čas s mnoha lidmi, kteří mi třeba ani nesedí...

Datum: 08.07.14 15:44

Tak napůl, ráda jezdím na výlety a akce s kamarády, festivaly apod., ale pravých kamarádů mám jen pár a hodně času trávím zalezlá s knížkou.

Datum: 08.07.14 15:55

když se nad sebou zamyslím, jsem asi obojí - ráda jezdím na všelijaké akce a dokážu se hned skamarádit a navázat kontakt, ale na 2.stranu sama nejsem moc aktivní v tomto směru - většinu času trávím se svými koníčky, psem, kočkou, přítelem a několika kamarádkami a stačí mi to...

Od: martin33*
Datum: 08.07.14 15:59

A k čemu ti odpovědi bodou, když jsou zde uživatele pod avatarem a nickem? Jakou to má vypovídaví hodnotu.

Datum: 08.07.14 16:06

V mládí introvert, dnes silou vůle přeměněný navenek na extroverta, ale své introvertní sklony mám stále.

Od: agathexp*
Datum: 08.07.14 16:29

Celkově spíš introvert, ale mezi pár lidmi, mezi kterými se cítím dobře, extrovert.

Datum: 08.07.14 16:29

Já jsem extrovertní introvert *frajer*

doplněno 09.07.14 16:02:

Potvrzeno nestranným profesionálním psychologem na jednom zajímavém semináři ;)

Od: kalipo
Datum: 08.07.14 17:59

Já jsem byl v mládí velký extrovert, měl jsem hodně přátel a chodil na hodně akcí. Ovšem za posledních pět let co studuji vysokou školu se ze mě stal introvert s pár přáteli, není to ovšem tím, že bych seděl jen v učebnicích, ale prostě se mi nějak nepodařilo (spíše jsem neměl ani snahu) navázat více přátelství a kamarádství.

Datum: 08.07.14 18:05

Jsem introvertní melancholický flegmatik. Za sebe můžu říct - nic moc. Nejradši trávím čas se psem v lese nebo s knížkou a mám pocit, že nic a nikoho nepotřebuji, což je samozřejmě omyl. Ale ten úžasný pocit, když přijda z práce zastrčím klíč do zámku a ono je zamčené (tzn. nikdo není doma), ten je nenahraditelný.

doplněno 08.07.14 18:07:

Když musím jít na akci typu grilovačka, je mi hrozně a přemýšlím, jak se z toho vyvléct a neurazit.

Od: agathexp*
Datum: 08.07.14 21:03

Jako byste mi mluvila z duše. Já jsem ale cholerik, což je kombinace úplně na facku. :D

Datum: 09.07.14 17:52

To jste stejný typ jako můj manžel. Introvert a cholerik. Jelikož jsme spolu už 30 let, myslím, že oba máme nárok na metál.

Od: kutululu
Datum: 08.07.14 20:32

Velice zvláštní otázka... aby člověk určil, jestli je introvert nebo extrovert měl by nejdřív zjistit, jaký je temperament. Znám totiž spoustu lidí, co si o sobě myslí, že jsou extroverti, ale když si udělají test temperamentu nestačí se divit, že jsou třeba melancholici, což jsou introverti. I když je totiž člověk introvert nějakým způsobem se dokáže jakoby "přetvařovat" a hrát si na extroverta. Já jsem například introvert, ale grilovačky, posezení s přáteli a různé akce nemohu vynechat. A samota mě opravdu děsí :D

Od: liu*
Datum: 09.07.14 10:47

100% půspbím jako extrovertm ale dle psycho testů a lidí, kteří mě znají doopravdy (je jich jen velmi málo), tak jsem extrovert. Jak tu někdo psal, a to se mi moc líbilo, extrovertní introvert

Od: liu*
Datum: 09.07.14 12:33

podle testů introvert oprava.

Datum: 09.07.14 18:13
Zdravím. Osobně si myslím, že tady na poradně mnoho extrovertů nepotkáte... Snad s výjimkou Hopa - který "ťuká" písmenka na notebooku mezi rozloženými papíry v hospodě a jemu podobných... ;) M

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.