Jak přesvědčit dívku

Od: Datum: 24.04.14 17:41 odpovědí: 3 změna: 24.04.14 19:52

Jak přesvědčit vážně dívku aby mě potvrdina přátelství na facebooku? Něco ji pochválit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.04.14 17:47

já bych to nechala tak jak to je a vůbec bych se nikomu nepodbízela tím, že mu budeš něco vychvalovat jen aby ti přijal přátelství, možná tě neche příjmout, protože má k tomu nějaké osobní důvody. Až ona bude chtít, tak ti tu žádost potvrdí, vůbec bych na ni netlačila, podle mě by to bylo jen horší.

Od: indigo
Datum: 24.04.14 18:27

Promiň, ale tohle je vážně stupidní dotaz :D Když tě nechce potvrdit tak se nevnucuj ne? A nebo je to taková tragédie, že tě někdo nechce mít v přítelích na tak "důležité věci" jako je facebook? :D

Datum: 24.04.14 19:52

A ty bys vážně stál o přátelství tak povrchní dívky, jíž by k potvrzení tvé žádosti o přátelství stačilo něco pochválit? Buď budeš nápaditější, nebo to nech plavat!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.