Kde koupit levne Conversky?

Od: Datum: 10.05.14 22:25 odpovědí: 4 změna: 11.05.14 18:25
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.05.14 01:59
To záleží na tom, čemu říkáš "klasický Conversky". Značkový nebudou. Ale posloužit by mohly úplně stejně. Na druhou stranu, asi se "Conversky" dají koupit i levněji.
Od: pepr®
Datum: 11.05.14 03:46

Tohle značkový Convesky nejsou. Jo, vypadají sice stejně, ale Conversky to nejsou. Ty mají na kotníku znak Convers a na patě nápis All Star.

Takže jde o to jestli chcete Conversky nebo boty co vypadají jako Conversky. Protože to co máte na odkazech, to koupíte u vietnamců na tržnici taky.

A pokud jde o kvalitu: značkové Conversky nic moc. Neteř si je přála k narozkám a vydržely půl roku. Chodila v nich každý den a roztrhla se jí látka na patě těsně nad podrážkou. Na obou botách. To si myslím vydrží ty z tržnice taky.

doplněno 11.05.14 05:04:

Conversky se dají pořídit i o něco levněji než za 1200,-

Na Aukru je mají i s poštovným z Anglie za 798,-

Datum: 11.05.14 10:00
Na aliexpres jsme CONVERSKY kupovali, asi pět páru. Jsou to originály a úplně stejné, které stojí 1200-1800 u nás. Mají znak na kotníku (vysoké) a nápis all star na patě. Tehdy stály mezi 18-20 USD, tedy necelé čtyři stovky, doprava zdarma.
Od: pandadj*
Datum: 11.05.14 18:25

Tak objednáno stáli kolem 18 dolarů. Doprava zdarma.

Chtěl jsem i obrázky a porovnával jsem je a conversky co mám doma jsou totožné. resp. nápis na patě, znak na nártu. Jsem zvědavej až přijdou :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.