Tetování je jako droga

Od: Datum: 10.05.14 16:47 odpovědí: 5 změna: 11.05.14 20:06
avatar

Zajímjí mě názory tetovaných i netetovaných na to, že jestliže si jednou dám tetování, po čase přijde nutkání k dalšímu. Já se tomu třeba nebráním, a problém s tím nemám, ale mnozí lidé, toužíci po jednom tetování se bojí zavislosti na základě tohoto názoru. Co si o tom myslíte?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: petrat
Datum: 10.05.14 16:55

Já myslím, že to není přímo závislost, ale že jak se někdo nechá tetovat, i kdyby si to rok předem rozmýšlel a přepečlivě vybíral motiv, tak stejně za čas zjistí, že to není přesně ono, že už se mu to tak nelíbí, a pak má nutkání udělat si tetování nové, "lepší".

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.05.14 18:09

a navíc čím rychleji kuže stárne tím rychleji se stává puvodní tetování ošklivější :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 10.05.14 18:22
avatar

Něco na tom bude, sestra se nechala poprvé tetovat v loni - je to pěkný, zamaskovala tím hnusnou jízvu. Ale od té doby často projíždí různé tatéry, jejich styly, motivy a přemýšlí co kam dál... Vidí se s celou nohou potetovanou, ale to jí celá rodina vymlouváme. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.05.14 19:23
avatar

Je fakt, že to nutkání znám, ale nijak to neřeším, protože když na to mám peníze a vím kam a co bych chtěl, nemám problém. Už jsem majitelem devíti kousků ale žádného z nich nelituji a kdybych ho neměl, klidně bych ho dal znovu. Jsem uvážlivý člověk a dlouho a dobře jsem se rozmýšlel o tom co a kam si dát a hlavně, jaký to má pro mě význam.

Datum: 11.05.14 20:06

Zdravím.

Začal jsem s jedním po dlouhodobém prohlížení na internetu. No a teď mám čtyři.Kdybych měl na tetování peníze tak by se ještě na hezký ornament místo našlo.Je mě 58

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.