Malá váha na můj věk

Od: Datum: 10.05.14 16:16 odpovědí: 8 změna: 13.05.14 15:23

Dobrý den,

je mi 15 a četl jsem, že průměrná váha v tomto věku je 55-60kg. Já mám jen 47 a to už rok. Rostu stále, ale nepřibírám. Snažím se dost jíst a stále jsem stejný. Ve škole mě zvedne i holka. Jiní kluci mají 56-65kg. A já jsem furt stejný.

Vážím se doma i u známých, chybou váhy to není.

Jsem nemocný nebo je to nutno řešit. Rodiče říkají, že je to nomrální.

Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: herbert*
Datum: 10.05.14 16:19

nakup si hromadu proteinu a gaineru. Taky zkus denně jíst tak 3-5 vajec. Na noc si dej dva tvarohy . Jo a občas zvedni nějakou činku nebo si zacvič :)

Datum: 10.05.14 16:20

Nenapsal jsi kolik měříš.

Od: asdasdasd
Datum: 10.05.14 16:26

170cm

Od: moncamica
Datum: 10.05.14 16:45

Je to naprosto normální. Nic neřeš.

Od: aederw
Datum: 10.05.14 17:12

díky

Datum: 13.05.14 13:34

Normální to není,podle tabulek je to těžká podvýživa,Měl by jsi se poradit s lékařem.I když jsem byla mladá,taky jsem byla hodně hubená,nyní mám problémy s nadváhou.Pokud nejsi nemocný tak to moc neřeš.

Datum: 10.05.14 17:58

U kluků je tohle naprosto normální, některým to přetrvá až do rané dospělosti po dvacítce. (U holek dříve, kolem 12 let - ty vysoké vyžle - pak se začnou zaoblovat ) Metabolismus prostě nabral obrátky a pálí a pálí. Věřím, že je to nepříjemné, jak začalo být nekorektní utahovat si z tlustých, tak se to obrátilo proti hubeným. Zkuste jíst ovesné vločky, vajíčka, luštěniny (bílkovinná bomba), dost masa, cvičte, ale se sportem to nijak nepřehánějte. Kamarádce se 14letý kluk zhroutil na tréninku, dva měsíce létal po vyšetřeních (epilepsie, srdeční vada, nic se neprokázalo) a uzavřeli to s tím, že kluk dělá sportu tolik, jako by byl vrcholový sportovec, a těm se to v tomhle věku prý stává docela často. Organismus prostě tu zátěž (hormony, stres z puberty, fyzická zátěž) neunese. Ještě asi dva roky ho sem tam budou testovat na EEG a něco dalšího, rodiče z toho měli stres jako blázen (co kdyby v tu chvíli nebyl mezi lidma?!), není o co stát.

Od: daniels887
Datum: 13.05.14 15:23

Nevíte, když přestanu kouřit tabákové výrobky o kolik a za jakou dobu tak stloustnu?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.