Konec Windows XP?

Od: ® odpovědí: 16 změna:
avatar iz

Jak vidno, může být konec podpory i veselý ...


Konec Windows XP?
16 odpovědí na otázku

 

 


0x
avatar ben

Dobrý den, myslím, že jste to odhalila - takto se to určitě projevuje u každého uživatele OS WIN-XP, který včas nepřešel na nový OS Windows. Jejich obava byla oprávněná. Hlavně, aby to někdo nevzal vážně a nezačal se zase ptát, jak to odstranit. Jo, já jsem pobaven. Zdravím!

 

ala1970*
22.04.14 08:54

0x

hh :))

 


0x
avatar magdon

Samozřejmě vím, že konec podpory neznamená konec funkčnosti (a nehodlám se taky XP zbavovat). Neumím si ale vysvětlit "náhodu" (?), lterou jsem viděl na PC u dcery před týdnem. Zničeho nic se jí XP kously, nereagovaly na nic, nešli ani vypnout. Takže restart. Během nabíhání systému se objevilo výrazné okno s hláškou, že WIN XP již nemají podporu. Následně se celý PC opět zasekl. Ta hláška se sice již neobjevuje, nicméně WIN XP spustit nelze.


Podařilo se Vám později XPčka spustit?

Mně fungují i dva roky po ukončení podpory...

To nejste hrdninka, to je spíše k pláči. Doporučuji se mýt studenou vodou, prát na valše a na WC do kadibudky. To je stejný příměr, jako vaše XP v roce 2016.


doplněno 01.04.16 20:02:

Zajímavé, jakým způsobem lze zneužít pravidlo Z2.

avatar
Upozornění od sys ladinpraha 31. 03. 2016 17:02:28
!Pravidlo Z2: je zakázáno psát vulgárně, napadat, urážet uživatele, používat urážlivý nick.

hk je nejspíš dealer od microsoftu *haha*

Opravdu nevím co tak zásadního přinášeji novější verze Win abych jako ovce musel podlehnout dvouleté kampani od MS že si musím nutně pořídit nový OS.

 


0x

Praise the Windows 3.11 (popř MS-DOS) dva nejlepší OS, které znám :D

 

Tak to absolutně nesouhlasím. Takový multitasking je báječná věc, a DOS to neuměl a 3.11 hodně špatně. Bez něj si nedovedu práci na PC představit. Mít spuštěno víc SW najednou a plynule mezi nimi přecházet během práce, je snad to nejlepší s čím programátoři přišli.


doplněno 01.04.16 14:11:

Mimochodem. já XP čka dosud používám. Běží mě bez přeinstalace snad 10 let. Bez antiviru, jen Spybot mi tam běží. Je fakt, že je nemám na hraní her, a moc neinstaluju SW. Nicméně na internetu s nimi jsem. V poslední době některé stránky bohužel přestávají fungovat. Asi obdoba toho o čem tu psal před časem admin..

Jen mimochodem - v DOSu byl nástroj (prográmek), pomocí kterého taky mohlo být spuštěno více jiných programů naráz. Sice ty programy nejely zároveň (jako v dnešních OS), ale dalo se mezi nimi přepínat a jel vždy jen ten, který byl aktuálně vybraný. Přepínat se např. mezi texťákem a účetnictvím sem tam, to prostě šlo i v DOSu.

 


0x
avatar nikdo

Já používám XP taky. Ale z donucení. Mám barevnou laserovku HP1600. a u HP nějak "pozapomněli" vyvinout ovladač pro W7 a vyšší. Tak holt je mám na jednom PC dokud bude tisknout tiskárna. A je to poslední tiskárna od HP, kterou jsem koupil. Na jedné straně "tlačej" nové systémy, ale ovladače ne. Ať si trhnou. Radši koupim příště levnej TW.

HP CLJ1600 mám taky a pod Win7(64) mi normálně funguje.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]