Chci ztloustnout !

Od: Datum: 09.05.14 19:58 odpovědí: 7 změna: 10.05.14 22:27

Je mi 17 a jsem strašně hubený. Vážím jen cirka 60 kilo a jsem hubený jak vyžle. Jsou mi vidět kosti, je to hrůza. Rád bych ztloustl a nabral nějakou svalovou hmotu, abych byl mohutnější. Problémem je, že jím jen kuřecí maso. Poraďte, co mám dělat abych vypadal lépe. Jsem sportovec a nemůžu ty kila nahnat. Díky za každou radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.05.14 20:23

tuhle otaázku jsme zde řešili už několikrát.

Buď v klidu, však dorosteš.

moje bývalé míry : věk - výška/váha

17 - 180/60

19 - 190/73

20 - 192-75

dnes - 193/125

Ještě budeš rád vzpomínat na ty časy podváhy.

Od: betaraybill*
Datum: 09.05.14 20:26

Můžu se jen zeptat to dnes je kolik let? By mě jen zajímalo. Mně je 30, 193cm a 135kg. Pravda váha byla celý život vyšší. A jak přibrat? Ležet a nic nedělat jen žrát

Od: nicke
Datum: 09.05.14 20:28

Ležet, žrát a nic nedělat nemůžu. Pravidelně totiž sportuju

Datum: 09.05.14 22:15

Ahoj. Tak si k tomu sportování ještě přidej něco posilování. Ať příjdeš k nějakým svalům. Prosté ztoustnutí není tak úplně to pravé. Co sportuješ?

Od: nicke
Datum: 09.05.14 22:23

Fotbal. A síla mi tam dost chybí

Od: rezinka2*
Datum: 10.05.14 21:27

Ahojky, existují různí výživoví poradci, kteří Ti správně určí, co bys a jak bys měl udělat.

Z vlastní zkušenosti vím, že je někdy těžké změnit svou váhu, ať děláme co děláme. I když jsem o dost starší, než jsi Ty sám, také jsem se posledních pět let pohybovala ve váze 60 kg, a také jsem chtěla hrozně přibrat. Nyní se mi ale do rukou dostal přípravek Aloe Vera od firmy LR. Je to gel, a doporučuje se užívání denně po dobu tří měsíců. Já jej užívám druhý měsíc a přibrala jsem již 3 kg, což mne velice potěšilo. Samozřejmě správným posilováním ty nabrané kilogramy se objeví v těch partiích, které posilujeme, což splní ten správný efekt.

Chtěla bych jen podotknout, že firma LR vlastní jednu z nejmodernějších laboratoří specializovaných na výživové doplňky a je kontrolována a certifikována nejpřísnějšími zkušebními instituty, např. SGS Institut FRESENIUS, IASC (International Aloe Schience Council) a Institut Deramatest. Proto jsem sáhla na kvalitu.

Přeji Ti hodně sportovního, ale také osobního štěstí

Od: pandadj*
Datum: 10.05.14 22:27

Já se jen valím, pořád jím, hrozně nezdravě. Je mi 17 a važím 58 a nenaberu nikdy a to se jen cpu. Někde chyba? Teď už teda chodím do práce, ale rok jsem nic nedělal a nic.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.