Myslíte si, že takový člověk opravdu žije?

Od: Datum: 08.12.12 17:18 odpovědí: 23 změna: 09.12.12 00:53

Zdravím všechny přítomné,

mám pravděpodobně trochu zvláštní dotaz, který je spíše tak na zamyšlení než na nějaké velké řešení, ale zajímal by mne názor ostatních. Nedávno jsem narazila na tento článek. Zajímalo by mě, zda je opravdu možné, aby někdo takový reálně existoval (nepočítám muže, kteří mají hebefilii). Bavili jsme se o tom s kamarádkami a dost jsme se u toho zasmáli, ale v určité chvíli nám zmrznul úsměv na rtech. Jeslti existuje jeden takový člověk určitě není jediný. Myslíte, že na podobné názory velmi mladých mužů má opravdu takový vliv dnešní nedospělá a iracionální společnost? Opravdu dospívá generace takových odporných egoistů, kteří neznají nic jen vlastní "dobro" a mají dojem, že všicni okolo existují jen pro jejich potěšení? (to v tom článku není, ale tak nějak mi to vyplynulo z toho mého zamyšlení). Prostě je to zvláštní a jen mě zajímá, jestli jde pouze o "exotická stvoření" a nebo už populace ztrácí půdu pod nohama...

Díky za názor


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.12.12 17:26

Dobrý večer, bohužel mi nejde otevřít Váš odkaz, ale za svůj život jsem se potkal s rozličnými lidmi a někteří byli velmi velmi podobní těm o kterých se zmiňujete. A nebyli to jen velmi mladí, ale i starší. Bohužel to tak je, že se ve společnosti vyskytují lidé různí...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: brigita*
Datum: 08.12.12 17:40
Od: luke237
Datum: 08.12.12 18:24
Technika nezradila. Chyba byla mezi zidli a klavesnici *tuc* *klik*
Ohodnoceno: 0x
 
Od: brigita*
Datum: 08.12.12 19:40

Ano, samozřejmě je chyba mezi židlí a klávesnicí...O_o

Od: luke237
Datum: 08.12.12 18:00

Jestli takovi lide existuji? Vypada to, ze ano. Je jich v jeho vekove kategorii vetsina? Rozhodne ne. Az jednou rozumove dospeje, tak mu taky automaticky dojde, jake placal kravoviny, kdyz byl "mladej a blbej".

Tobe bych poradil, abys prestala cist pubertalni tlachani na Internetu a vyrazila mezi skutecne lidi, abys poznala, jaci jsou doopravdy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: brigita*
Datum: 08.12.12 19:39

Já mezi lidi samozřejmě chodím mám skvelou práci i přítele ;) To že jsem narazila na tento článek neznamená, že to čtu pravidelně. Spíš mne jen zajímá názor ostantních jestli se třeba s někým podobným setkali...já naštěstí zatím ne :D

Od: hm®
Datum: 08.12.12 18:01
avatar

Dobrej úlet!

No, asi klidně někdo takový být může, lidí je hodně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: luke237
Datum: 08.12.12 18:21
Uvidime, kolik let jeste bude schopny pritahovat ty 15-18 lete holky, nez poprve uslysi ono povestne: "Vrat se do hrobu! *smich*
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ifkali*
Datum: 08.12.12 19:31

To je k zamyšlení aby to pak nedopadlo takhle:

Jeden starý pán si vzal mladou slečnu, která ještě o životě moc nevěděla, avšak vědět chtěla. Takže když o svatební noci lezli do postele, nevěsta se ptá:
"Takže teď se budeme pořádně vášnivě milovat?"
Chlápek k ní akorát napřáhne ruku s nataženými prsty. Děvče se ptá:
"Cože? Pětkrát?"
"Ne. Vyber si prst."

Ohodnoceno: 0x
 
Od: brigita*
Datum: 08.12.12 20:02

Děkuji teď jsem se skvěle zasmála podruhé :D

Datum: 08.12.12 18:20
avatar

Možná žije, a je mi ho líto. Nejen, že podle způsobu vyjadřování je to hňup, ale až bude mít pleš, pivní břicho a šediny, žádná mladá kočka už o něj nezavadí:)

"Věk je něco, co fakt netoleruju"... bože, to je ale vůl*haha**haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: brigita*
Datum: 08.12.12 19:42

Ano, mám stejný názor, který má doufám asi většina lidí. Prostě mě to na jednu stranu neskutečně rozchechtalo a na druhou zarazilo ...

Datum: 08.12.12 19:00

Ale no tak, je mu dvaadvacet, tak žádný div, že holky nad dvacet mu přijdou starý *nevi* Konečně, mně ve dvaceti chlapci pod třicet připadali jako taková moc mladá telátka :D a tenhle kluk moje tehdejší přesvědčení potvrzuje - mladý, blbý, netřeba ho brát vážně ;)

Nicméně řekněme si to upřímně - pomalu mi táhne na čtyřicítku a i když vypadám o něco málo mladší, stejně už se vzhledem nemůžu srovnávat s dvacítkami. Pleť, vlasy, prsa, břicho... to všechno v průběhu let a tří těhotenství dostalo pořádně zabrat a i když člověk bojuje, rok od rok je ten boj horší a horší a nejhorší je, že lepší už to nebude. Naplno jsem si to uvědomila teď, když se rozvádím a jen tak ze zvědavosti jsem na netu letmo koukla na seznamky - nemám šanci. Muži věkem ke mně loví mezi o dost mladšími, případně ještě chtějí vlastní děti, což já už čtvrté či další dítko fakt nechci *nevi* A nemyslím si, že by to byla kdovíjaká novinka, tohle tu bylo i v dobách, kdy těch dvacet bylo mně, jenom holt kluk z rozhovoru je ještě natolik nevyzrálý (nebo spíš samolibý), že to klidně řekne do tisku na plná ústa.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: luke237
Datum: 08.12.12 19:13
stejně už se vzhledem nemůžu srovnávat s dvacítkami
Jestli se chces ve svem veku se tremi detmi porovnavat s bezdetnymi dvacitkama, tak problem neni u tebe ve vzhledu, ale v hlave.
Jestli se chces uz s nekym porovnavat, tak jedine s dalsima "skoro-ctyricitkama". Otazka, kterou by jsi si tedy mela polozit, je: "Vypadam lepe nez X procent skoro-ctyricitek?"
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.12.12 19:30

ale tak o to nejde, já se s dvacítkami srovnávat nechci. srovnává ten mladík z rozhovoru. a ano, stárneme, přibývající věk je téměř na každém vidět, byť mnohé z nás si to nechceme moc připustit *smich* nahlíženo jeho optikou dvaadvaceti let mu opravdu pětadvacítka může připadat stará, stejně jako mně dneska připadá starý šedesátník, kterého bych v seznamkách klidně ulovit mohla. muže o dva-tři roky staršího, než jsem já - dost těžko, na ty jsem už příliš stará.

nerada bych, aby to vyznělo, jako že si stěžuju, to fakt ne. já momentálně nemám ani náladu nějakého chlapa lovit, na seznamky jsem koukala čistě orientačně. jenom to byl takový můj poznatek, že oni chlapi si obvykle vybírají mezi mladšími ženami, málokdo si vybírá mezi staršími (i když znám i dva takové, kteří se v mladém věku oženili se skorodůchodkyněmi). bylo tomu tak v době, kdy mi bylo dvacet, je tomu tak i o dvacet let později. proto mě ten rozhovor nijak nešokuje ani nepobuřuje, prostě je to mlaďoch. konečně, spousta podobně mladých holek zas šílí po nějaké té hezké mužské tvářičce a za mého mládí jsme mívaly nad postelemi vylepené plakáty herců a zpěváků... a řekněme si upřímně, byť jsme se básnily třeba o jeho hereckém či pěveckém umění, ve skutečnosti jsme na něm nejvíc oceňovaly, jak je sexy k nakousnutí *hi* věkem se to zlepšilo ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: luke237
Datum: 08.12.12 19:15
Kdyz jsi ve 20ti shanela tricatnika, znamena to, ze ted ve "skoro 40" shanis "skoro padesatnika"? Jsem si skoro naprosto jisty, ze "skoro padesatnik" urcite nepohrdne "skoro ctyricatnici", ktera "vypada o neco mladsi". *smich*
Ohodnoceno: 0x
 
Od: brigita*
Datum: 08.12.12 19:51

No mě je krásných 27, takže nejsem už mladý tele, ale ani stařenka (navíc si nemyslím, že např. 40 je nějaký šílený věk) Mému příteli je 34 a jen tak ze srandy jsem mu to dala přečíst. Nejdřív na mě koukal, jako co to čtu za pitomosti :D pak se začal chechtat a děkoval mi za prodloužení života o 10 let...prý se tak dobře dlouho nezasmál.

Osobně si myslím, že kolikrát dvacetiletá slečna vypadá strhaněji než kdejaká čiperná čtyřicítka. Právě proto mě názor toho mladého muže tak zarazil i rozesmál zároveň. Hlavně je asi i zbytečné porovnávat věkové kategorie. Strárnutí je naší součástí.

Od: buss
Datum: 08.12.12 20:03

A proč ne? Lidi jsou různí, s různými názory, úchylkami, jsou i debilové, to nevíš?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: brigita*
Datum: 08.12.12 20:40

Jistě, že vím. Pokud by to byla úchylka, tak bych ho možná i litovala (ale to pochybuju), jako názor je to přinejmenším zvláštní, a i jako projev debility je to skoro na hranici :D :D... spíše to tipuji na "duševní pohnutí v šestinedělí"

 

Datum: 08.12.12 20:18
avatar
Ptala jsi se, jestli takový člověk existuje.
Ano existuje, můj bratranec je na tom podobně jako ten blbec v tom rozhovoru. Je mu třiatřicet, žije s devatenáctiletou studentkou, protože mu všechny ženy okolo třicítky příjdou staré a neatraktivní. Podle jeho slov je každá po třicítce strhaná a jednou nohou v hrobě.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: brigita*
Datum: 08.12.12 20:44

Tak jsme to rozluštili. To že se někdo s někým podobným setkal je jasný důkaz existence ;). Jen jak píšete, že je mu 33..když ženy jsou podle něj strhané a neatraktivní..aby se jednou nedivil a to samé mu neřekla jedna z jeho vyvolených a nakonec se nerozhodla jít za mladším... máme přece rovnorpávnost :D

Od: buss
Datum: 08.12.12 20:58

No pokud je hnusně bohatý tak to nehrozíí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.12.12 00:53
avatar

Jen jestli článek nemá cíl poněkud odlišný, než na první pohled vypadá. . .

Drogeriím klesají tržby?

http://zpravy.e15.cz/byznys/o…potravinach-a-drogerii-772871

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.