Dělat křena, co to je?

Od: Datum: 03.04.14 19:02 odpovědí: 6 změna: 04.04.14 08:10
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.04.14 19:03
avatar

Překážet na rande, prostě kazišuk *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.04.14 19:03
avatar

být někde navíc .. třeba na rande ..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.04.14 19:06

když má zalíbená dvojice schůzku a třetí osoba jde s nimi a tímpádem nemají soukromí

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.04.14 19:09
avatar

Dvojice tvoří pár, párek.

Párek uzenina se kdysi prodával pouze o dvou nožičkách, dnes většinou jednotlivě, ale slovo párek se udrželo, přestože už to vlastně dvojce nožiček nebývá. K párku se dává křen, ale je to něco navíc.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.04.14 06:18
avatar

Souhlas s předchozími odpověďmi. Je však ještě jeden význam. "Křen" je také někdo, kdo někomu platí v očekávání slastí, aniž by získal to, proč to dělá.Ten, koho žena finančně využije. A pak odejde a ještě se mu, často, vysměje. Nebo v očekávání, že ho přiberou do party, platí útratu. Parta z toho má srandu, ale jeho finance využije vyrchovatou mírou..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.04.14 08:10
avatar

Křen - to je na rande ten třetí, přebytečný. Měla jsem nejlepší kamarádku /mám ji dodnes/ a ta měla přísného otce. Moc přísného. A kamarádka se zamilovala. Její láska byla opětována, leč zlostný otec bránil setkání a strojil nástrahy! *smich*

Na nás, holky, ale neměl. Proto jsem pokaždé zazvonila a vyzvala kamarádku, ať se mnou jde ven,. Otec nic zlého netušil, provázel náš odchod zavilým pohledem. Vyšly jsme, za vesnicí čekal nápadník na pionýru. Vzali se za ruce, odcházeli k lesu, mně zbyl ten pionýr. Proč? Já byla lichá, pionýr taky. Tak jsem ho začala pokoušet osedlávat. Až jsem skončila ve staré hrušce u cesty.

Léta běžela, kamarádka se stejně nakonec provdala za někoho úplně jiného. Ale já přesto ráda vzpomínám. Nikdy jsem nebyla KŘEN, vždycky jsem odešla včas. A díky randění mé kamarádky jsem se docela dobře naučila časem jezdit na pionýru. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.