Jak dlouho sedíte na WC

Od: Datum: 03.04.14 17:29 odpovědí: 15 změna: 05.04.14 21:12

tak mě napadlo, jak dlouho takový člověk vydrží dřepět na WC, pokud vykonává velkou potřebu. to mi, nebo i nám může zodpovědět anketa. vycházel bych z domácího prostředí.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.04.14 18:38
10 minut nekdy i dele kdyz je tam novy casopis.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: xixi*
Datum: 03.04.14 18:50

Doma musím rychle, máme jen jeden záchod a je nás na něj moc :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.04.14 22:06

Ahoj. No Olafe! Chápu. Nemůžu se tam moc dlouho zdržovat. To bych už sám neodešel. Mraveneček je svině. Ale třeba kámoš si tam klidně dá dvě cigára a vůbec nepospíchá. A dokonce tam má různé knihy. To nechápu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.04.14 22:31

tak to je trefná otázka, v práci máme starý typ WC kde produkt zůstane ležet na plošce a teprve po spláchnutí s vodou odpluje...

Kolegyně nad svým pokladem dokáže sedět i 1/2 hodiny čuchat svoje smrady a ještě si číst. To mě hlava nebere. Vůbec nechápu WC plné letáků, časopisů, nebo nedej bože knih.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.04.14 08:08
avatar

"...máme starý typ WC..."

Lehce odbočím - tenhle typ se stále vyrábí, u splachování s nádržkou na zdi se vyskytuje mnohem častěji, než ten bez plošinky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.04.14 09:54
avatar
Mísu s "heliportem" bych zakázal
V práci jsme na ní měli namalovaný terč :-D
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.04.14 06:26
avatar

Když jsem byla hodně mladá, ještě dítě, záchod byl útočiště, kde na mě nikdo nemohl. Sedávala jsem tam velmi dlouho s knížkou. Někdy s oblečenými kalhotami. Rodičům mé šílené čtení vadilo. Až když jim došlo, proč na tom wecku jsem, zatrhli mi to a povídali něco o hemeroidech a v zákazech čtení povolili. Prý nic nedělám, neplním si povinosti, neučím se, jen čtu. Asi to tak bylo. :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.04.14 08:02
avatar

Kdysi před lety jsem na veřejných záchodcích četla: PRSTEM PO ZDI NEMALUJ, VY**R SE A UPALUJ!

Držím se toho dodnes. Na co vysedávat v té nehostinné komůrce, poulit oči a čekat? Vykonat a pryč.

Jenom můj zeť má jiný názor. Na záchodě má časopis se SUDOKU a na provázku přivázanou propisku. Sedí a luští, třeba půl hodiny. Nechápu to. Luštím taky SUDOKU. Ale vykonám potřebu a to SUDOKU si pak luštím v obýváku. Jistě lepší prostředí a s tím pak souvisí i to lepší luštění. Na záchodě? Nikdy! *smich* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.04.14 08:41
Zdravím. Dobrá otázka . Pokud jde člověk vytvořit produkt, tak ho vykoná a jde. Ale pokud potřebujete klid je tato místnůstka jako stvořená a prkenko může být klidně dole a kalhoty nahoře ;). Máme malý byt a je běžné, že pokud někdo potřebuje, musí vyhnat toho, kdo okupuje. M
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.04.14 10:48
avatar

Vykonat a pryc. Ale kolega v praci si sebou bere mobil, noviny, projekty a sedi a sedi a cumi a buh vi jeste...sere nas s tim :( O pusinci nehovorim, takze jit po nem na WC je o zdravi nebo kyslikovou masku*cert*Doma jsme tri a tento nesvar nema nikdo. Krome meho pritele, ktery obcas okupuje WC a tvari se pak jak mistr sveta a jeste si hladi pandero, jakoze "dobry".*ee*.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 04.04.14 11:41

Až se vyprázdním řádně, někteří si tam i počtou, pokouří...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.04.14 19:55

Dokud nevyluštím křížovku. Taky jsem měl jeden zlepšováček. Napsal jsem si na papír vždy pár slovíček angličtiny a využíval jsem toho efektu , že když tlačím tak u toho hrozně vyvaluji oči. A ty slovíčka šli do hlavy samy. Kolikrát jsem si tak přeseděl nohy - mravenčení , že jsem šel ze záchodu po čtyřech.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.04.14 20:03
avatar

Já používám záchod různě. Jak kdy, někdy se jdu jen vyprázdnit, někdy vyprázdnit i sebeuskopojit a někdy jdu na záchod jenom za účelem se sebeuspokojit bez vyprázdnění. Tyhle možnosti v anketě chybí. Jinak na záchodě nikdy nic nečtu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: olaf71*
Datum: 05.04.14 15:46

tahle možnost mě nenapadla, i když mám takové nápady a schválně dávám v práci pornočasopisy na šatnu. ty se pak pomalu přemisťují na záchod, ubývají stránky a časopis záhadně tvrdne :-D

Od: hop®
Datum: 05.04.14 21:12
avatar

Pokud se bavíme o domácím prostředí, tak první ranní s*aní mám hned jak vylezu z pelíšku, a trvá mi na jedno cigárko, tedy asi 5 minut. Potom když nespěchám tak dám ranní kávičku a někdy jdu preventivně činnost ještě dokonat, aby mne potřeba nepřepadle v nějakém méně vhodném prostředí.

Asi mnohem zajímavější dotaz by byl, kdyby se týkal naopak prostředí, kde je s "velkou" problém. Nerudovský problém "kam s ním" je věčný... :-D

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.