Srovnání betonové podezdívky, nátah omítky

Od: Datum: 01.04.14 10:43 odpovědí: 1 změna: 01.04.14 21:27

Dobrý den,

měl bych prosbu zdali byste mi neporadili jak a čím nejvhodněji dorovnat betonovou podezdívku u vjezdu do garáže (viz fotografie). Měl bych představu vytvořit rovinu a natáhnout na ní směs s pryskyřicí, myslím že se jmenuje Marmolit a nalepit čepce. Poradíte mi prosím co nejlépe použít pro spojení se starým betonem a dobrou adhezi či přípravu pro nátah pryskyřice? Mám také beton penetrovat?

Díky moc za rady Hrubý

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.04.14 21:27

Použil bych zednické klasiky. Ty prohlubně bych zaomítal cementovou maltou 1 : 3. Nechal bych to asi 3 dny vyzrát a celé bych to našpricoval a pak vyomítal pěkně do roviny cementovou maltou také 1 : 3. Po strhnutí malty deskou do roviny bych to po potřebném zavadnutí zatočil dřevěným hladítkem. Vápna ani na špičku nože. Beton se dle fotografie zdá kvalitní, takže penetrace není nutná.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.