Česká pošta - převod peněz trvání

Od: Datum: 01.04.14 07:01 odpovědí: 5 změna: 01.04.14 10:19

Dobrý den, balíky na dobírku posílám furt, ale vždy jsem si nechal posílat na složenku (trvání 2-3 dny). Těd ale po prvé jsem si to nechal poslat na účet. Balík vyzvedla minulý pátek a peníze na účtě pořád nejsou... Jak dlouho trvá převod nebo jak to mám řešit? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.04.14 07:05

Uvažujme to, že v pátek to nezpracovali, ale zpracovali tak v pondělí, takže bych počkala do zítřka a potom přes podací lístek reklamovat.

Datum: 01.04.14 07:13

Ano to jsem si taky myslel, ale když dám vyhledat balík na stránkách, tak tam je dodání zásilky 21.3. Jinak jestli to do středy nepřijde, tak tam jdu.

doplněno 01.04.14 07:14:

Aha zpracovali - špatně jsem pochopil...

Datum: 01.04.14 07:13
Zdravím. Jestli dobře chápu otázku, již více jak týden čekáte na peníze. Jelikož i v tomto případě by měli být peníze převedeny cca do dvou dnů, zajděte je na poštu urgovat. Hodně štěstí M
Datum: 01.04.14 07:15

Někde na internetu jsem v diskuzi četl, že chodí peníze v rozpětí 2-7 dnů.

Od: betaraybill*
Datum: 01.04.14 10:19

Dřív jsem to taky využil. Většinou do 3-4 dnů od převzetí balíku to bylo na účtě

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.