Toužím být zrzka

Od: Datum: 07.07.14 09:20 odpovědí: 10 změna: 10.07.14 12:31

Je to už pár let co toužím mít zrzavé vlasy... Je mi 12 a vlasy mám hnědé- docela mě to štve... Kamarádky mi říkají že ke mně se nejvíc hodí ta hnědá ale mně připadá že hnědé vlasy má skoro každý - a zrzek zas tak moc není . Navíc jsem ujetá na zrzavýho zpěváka... Moje nejoblíbenější knížka je o ZRZCE četla jsem ji nejmíň stokrát... Hrozně toužím mít zrzavé vlasy mamka mi nabarvit se ve 12 letech nedovolí to je jasný a já se asi zcvoknu! Zrzky jsou podle mě výjmečné krásné ...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ajuna*
Datum: 07.07.14 09:30

No tak já jsem třeba zrzka přírodně a mám hlavu obarvenou na černo-fialovou

Podle mě jsi mladá a na obarvení máš dost času tak jak to říká tvoje mamka

Budeš muset nějaký ten rok vydržet a pak si s vláskama dělej jak uznáš za vhodné

Je pravda,že o zrzkách se píše,že jsou vášnivé,ale to podle mě platí jen u přírodních

Počkej a uvidíš

Datum: 07.07.14 09:31

Toužím mít zrzku. *srdce*

Datum: 07.07.14 09:35

tak hledej

Datum: 07.07.14 11:41

:) vy jste přírodně zrzka - vy se máte ...

Datum: 07.07.14 12:00

Ajuno, to je přímo svatokrádež... *ee* *smich*

Jinak jsem na tom stejně jako kolega Majsterjoe... *tanec*

Ale abych taky odpověděl... nezbude Vám nic jiného, než pár let počkat. Případně zkoušet mamku nenápadně přemlouvat... třeba když se bude sama barvit, ať Vám také vezme pramen vlasů (byť to třeba nebude zrzavá). Ale doporučuji žádný nátlak... nebo dosáhnete pravého opaku.

Datum: 07.07.14 12:04

Zrzky jsouv zvlastni treba i tim, jakou maji plet, nejen vlasy a to neupravis. Takze pockej par let a zeptej se amky znovu, jestli enzmenis nazor. Podle em se prirodni zrzka pozna od obarvene

Datum: 10.07.14 12:31

no to pozná jasně,že pozná přesně třeba podle pleti já mám třeba i pihyyyyy a vůbec se to dá poznat i jinak což zde nebudu psáti,protože se ptalo malé dítě dospělí to víííí

Hezký den přeji

Datum: 07.07.14 13:50

Podle mě je důležitější, co má člověk v hlavě, než na hlavě. Po světě chodí spousta na první pohled krásných žen, ale to, co z nich vyzařuje, už většinou tak krásné není. Až budeš zodpovědná sama za sebe, tak budeš u podobných nápadů možná lépe zvažovat pro a proti.

doplněno 07.07.14 14:26:

To máš pravdu. Ale po splnění některých snů přichází zklamání.

Datum: 07.07.14 14:19

No jo ... Já vím že důležité jaký člověk je ne jak vypadá ale každý máme nějaký sen ... :)

Datum: 07.07.14 15:00
Ahoj Hetty.
Ty jsi výjimečná už teď. Mám o něco mladší dceru, která se narodila s rezavými vlásky a ve škole díky tomu docela trpí. Když se jí děti nepošklebují kvůli barvě vlasů tak kvůli pihám... Marně ji vysvětluji, že jednou se vše změní a kluci se o ní budou prát... To jí je zatím jedno.
Ale zpět k Tobě. Počkej pár let (stačí cca 4) a pokud budeš mít svůj sen stále, nebude nic jednoduššího a do té doby můžeš třeba zkoušet upravovat své fotky v nějakém vhodném programu a vybrat ideální odstín a střih... ;) M

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.