Prekvapeni pro pritelkyni

Od: Datum: 25.03.14 18:02 odpovědí: 10 změna: 26.03.14 05:35
Ahoj
Ma pritelkyne jede do ciziny jako au pair.Jelikoz jsem se hodne bal aby to nebyl podvod.Vlezl jsem ji do emailu.Zjistil kde ta rodina bydli a zajel jsem tam.Natocil jsem video o te rodine a i sebe jak tam jsem s nimi,slo mi o to overit si zda to neni podvod a neni.Udelal jsem to i s omluvou ze jsem ji vlezl do emailu a natocil mensi film - 7 minut jak si ji vazim .. jak jsem u te rodiny .. ze za ni budu 1x mesicne llitat atd ... jede pryc na rok a chtel bych se zeptat.Jde se domluvit s kinem .. zda by to pustily pred nejakym filmem na ktery bych ji pozval? Myslite si ze ji to prekvapi? Mimochodem tu ou pair kde delat do stredni ameriky .. 11 000 km jsem tam letel protoze mi na tom moc zalezi a hlavne na ni,je to ceska rodina a nakladove me to vyslo na 75 000 .. chci ji tim videem podporit a dokazat jak ji miluji.Dekuji predem za rady

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.03.14 18:13

A nebojíš se toho, že po tom, co ji čteš maily se mezi váma něco změní?

A pokud chceš omluvu takovou, tak - já tvá přítelkyně takový tip, že o veřejnou omluvu či vyznání lásky stojí?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cuca®
Datum: 25.03.14 18:16
avatar

No pokud tedy "přežije", , že jste ji vlezl do emailu...

My ženy jsme nevyzpytatelne. Nemohl byste říct, ze jste se to dozvedel jinde, no ale zase to video s omluvou.

Je vidět, ze peníze máte, ale to kino se mi zda pritazene za vlasy.

No reknu vam to takhle, muze byt nadsena, nebo vas poslat k šípku, fakt to neodhadnu.

Vy vidite ohromne romantickou vec, ona to tak muze vidět taky, anebo ne.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.03.14 18:17
avatar

Můj názor je, že jsi to sice myslel dobře, ale žes to docela přehnal. A ještě k tomu to chceš vystavit veřejně před spoustou cizích lidí v kině, no to by mě asi trefil šlak. Nevím, proč si myslíš, že bude z toho tvoje přítelkyně nějak nadšená. Mě by to totálně rozhodilo a nejspíš bych se s tebou rozešla. Můj názor je, že by ses měl postavit nohama na zem. Uvažuješ (a co hůř - i jednáš), jako bys byl ten, který o všem rozhoduje, neumím se možná přesněji vyjádřit, ale na mě z toho leze husí kůže.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.03.14 18:24
avatar

No díky, jsem svéprávná a myslím, že vaše přítelkyně také. Rozhodně bych nejásala a nevím, jestli bych to vůbec zkousla. Vyhodit 75 000 za letenku, to asi nemáte hluboko do kapsy, že? Jít do kina a místo "týdeníku" koukat na váš film, asi by to bylo to poslední co společně uvidíme. Vaše jednání je sprosté a vykazuje známky stihomamu, vy a můj přítel, tak to ani omylem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.03.14 18:34
avatar

Být Vaše přítelkyně, tak rozhodně nejsem ani ráda, ani vděčná, ani cokoli jiného pozitivně laděného. Za a) jste jí vlezl do mailu, což je samo o sobě dost hnusné.

A za b) kde berete tu drzost organizovat jí život a dělat z ní hlupáka, který si neumí sám vybrat a poradit? Asi jste to fakt myslel dobře, ale možná ji dost naštve, jakým způsobem mé aktivity sledujete a montujete se do nich. Jak by bylo Vám, kdybyste týden před odletem zjistit, že se Vám člověk, kterého máte rád, vrtal v soukromí a kontroloval, kam jedete, s kým tam budete a podobně? Prostě stíhač?

A pustit to před filmem v kině, to fakt ne, leda byste tam byli úplně sami. Ostatní na to asi těžko budou zvědaví.

doplněno 25.03.14 18:36:

A nedejbože, až slečna přijede na místo a od rodiny se dozví, jak jste si všechno zjistil a proklepl.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.03.14 18:38
avatar

LItuji, ale Vašemu dotazu nevěřím. Myslím, že si z nás střílíte... Že by ta rodina přijala cizího člověka? A že by nedala Vaší přítelkyni vědět, že jste tam byl?

doplněno 25.03.14 18:44:

Mimochodem - pokud by jste tak "v balíku" jak píšete, nebylo by jednodušší ty peníze přítelkyni dát, aby nemusela odjíždět za výdělkem? Když se o ní tak bojíte?

P.S. A pokud je to všechno pravda, nemáte starost, ale žárlíte... A chtěl jste si ověřit, zda tam není nějaký potencionální sok...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ano4
Datum: 25.03.14 18:58

Jen dodatek k tomu výdělku. Na au pair se jezdí spíše kvůli zdokonalení jazyka a poznání kultury a života rodin v zahraničí. Díky tomuto si vyděláte minimum, takže o výdělek v tomto případě nejde... . :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.03.14 19:00

Jen by kvůli tomu nejela do češké rodiny žijící v dané zemi...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.03.14 18:46
avatar
Tak pokud máte zbytečných 75tis každý měsíc...
Pak si v té Americe můžete zaplatit hotel (myslím i s personálem, golfovým hřištěm a přilehlé pozemky) a můžete tam s přítelkyní být celý rok..
Ušetříte spoustu času za cestu..
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.14 05:35
avatar

Máte štěstí, že ta dívka nejsem já, protože u mě byste zcela pohořel. Chováte se, jako by byla nesvéprávná. Navštěvujete jí maily, čenicháte v její budoucí rodině a ještě to chcete dát před oči všech návštěvníků kina. Jste navíc asi dost samolibý - ať se co nejvíc lidí podívá, CO JÁ PRO NI JSEM SCHOPEN UDĚLAT! *ee*

Pokud je ona normální rozumná dívka, jistě se poohlédne po jiném muži. Který ji bude vodit za ruku, nosit fialky, se kterým se bude smát a bude jim dobře. Ne takového policejního psa, který jen čenichá a koná tajně za jejími zády.

Pokud bude dívka s Vámi dále udržovat vztah, bude jednou chudák. Možná ji zahrnete sice svými penězi, kterých asi máte dost, ale jinak bude ve zlaté kleci. Budete jí lézt do mobilu i počítače, rozhodovat za ní, umetat jí cestičky. A myslím si, že i parádně žárlit. Protože za Ty Vaše peníze ona MUSÍ patřit jenom Vám.

Takový život bych nechtěla. Než bohatého, ale netaktního prince, to raději chudého, ale citlivého Honzu.

Nezlobte se, napsala jsem jenom svůj názor. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.