Konec se zadluženým životem?

Od: Datum: 24.03.14 17:52 odpovědí: 7 změna: 26.03.14 21:15

Dobrý den,
jsem na pokraji sil mám dluhy ve výši cca 300 - 400 tisíc jsem na sociálních dávkách bez práce insolvenci mi neschválili ani když jsem práci měla teď už jen chodí exekutoři po mém bytě a berou vše co jim přijde pod ruku, stydím se za to jak jsem dopadla a hlavně za to, že od svého prvního zaměstnání se nemohu nikde uchytit už nevím kudy kam bojím se že se ze mě stane bezdomovec s obrovskými dluhy a není mi pomoci, naštěstí nemám žádné děti a ani je mít nebudu copak bych jim mohla hodit na hlavu své dluhy, které nebudu schopna do konce života splatit. Myslím si, že jsem velmi psychicky odolný člověk, ale nevidím se svým zadluženým životem žádnou budoucnost začínám mít pocit, že už se z toho nevylížu na splátky nemám abych se mohla s věřiteli domluvit měsíčně mi z dávek po zaplacení nájmu zbyde 1500 Kč co s tím asi tak můžu splácet? Splácela bych až bych brečela, ale z čeho když jsou ruce prázdné a nehodím se ani na pomocného dělníka. Je mi to moc líto, ale vidím to na zastřelení se


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.03.14 18:12

odolko. Zaregistrujte se zde na poraďte a napište mi do vnitřní pošty. Pokusím se Vám pomoci. Sebod

avatar
Upozornění od sys clayman 25. 03. 2014 09:26:13
vše by se mělo řešit veřejně, aby to pomohlo i ostatním.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: vaha
Datum: 25.03.14 09:47

clayman asi nesnášíte pravdu, protiřečíte si že se má řešit veřejně, přečtěte si laskavě ještě jednou odpověď od sebod.Pro někoho pravidla poradny prostě neplatí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.03.14 10:00

Clayman. Neměl jsi mazat odpověď od "vaha".

Takže k jejímu příspěvku, kde mě napadá z toho, že si tady z toho dělám živnost. Tazatelka je po neúspěšném oddlužení, na úřadě práce, je na životním dně. Momentálně je z toho cesta velice těžká, ale je. Nabídla jsem ji pomoc, jak se znovu dostat do života. A to jak ve formě financí, aby překonala toto období, tak později se sepsáním návrhu tak, aby jí byl soudem schválen. Jak jste ji pomohla Vy, milá "vaha"?

Proč nevystupujete pod svým zaregistrovaným nickem? Milá..., není tato odpověď zde na vlákně reakcí nato, že jsem Vám několikrát VEŘEJNĚ A POD SVÝM NICKEM napsala, že píšete naprosté nesmysly, které mohou lidem ublížit? Nebo je to reakce na naši debatu ve vnitřní poště? Vůči mě mějte zášť a nenávist jakou chcete, ani já Vás dvakrát nemusím. Ale když tazatelům nedokážete pomoci, tak jim aspoň neškoďte. Děkuji a přeji Vám hezký den.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vaha
Datum: 26.03.14 17:23

Sebod nejsem ta vaha ale jsem ten vaha aby bylo jasno.Vaše úsilí zjistit jaký počítač je používán vyšlo naprázdno. Vaše žabomyší války mne nezajímají.Nevím kollik je na tomto počítači registrací a ani mne to nezajímá je prostě k dispozici. Potrefená husa se prostě ozvala.Je prostě k dispozici více osobám.Vaše vyznání lásky pro vahu je určitě mimo mísu,je to nepodložené plácání bez jakéhokoliv podkladu a ohlupujete tady veřejnost.Ráda by jste mi nasadila psí hlavu.Chtěl jsem pouze upozornit na porušování pravidla Z3. A nejste sama kdo h.o tady porušuje.Patrně budete hašteřivá osoba a doma na to hašteření nikoho nemáte tak to přenášíte na net.Tak a teď rychle kontaktovat sysla a mne vymazat.Víc nedokážete.A končím ale nemyslete si že na poradně tu radost vám neposkytnu.Teď jdu raději vytvářet hodnoty trvalého významu.Už mne nekontaktujte žádným způsobem,není zájem.Zdarec vaha.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.14 21:15

vaha. nedá mi to nereagovat. Nevím, jak bych mohla zjišťovat, jaký počítač používáte. Každý tady o mě ví, že co se týče počítačů a všeho kolem, tak v tomto jsem naprostý laik.

Jestli jsem hašteřivá či nikoliv, to nechám na posouzení lidí, co mě znají, Ať již v reálu, nebo tady na poraďte.

Jestli umíte číst, tak jsem naopak syslíkům zde veřejně napsala, že neměli Váš příspěvek mazat. Takže Vaše reakce, kterou jste zde napsala, byla vymazána na popud někoho jiného.

jestli budete zde na Poraďte nebo nebudete, mně je naprosto jedno. Takže nebudu ronit slzy, když to zde opustíte ani když tu budete.

Jenom moc nechápu, Vaši větu: "Už mne nekontaktujte žádným způsobem". Mohla bych se zeptat, kde jinde než tady ve vlákně jsem Vás kontaktovala?

Přeji Vám hezký, pohodový večer. Zkuste jít zítra trošku ven, mezi lidi, na sluníčko. Třeba se Vám zlepší nálada.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 25.03.14 10:12

Jsou na tom lidi z tohoto pohledu hůře, dluží daleko vyšší částky, kopu exekucí a mají veselou mysl. Prostě se nepoddávat, hledat práci, pochopitelně ne jen v místě. Nebo zapodnikat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.03.14 11:01

buss. Tohle je strašně těžké. Někdo žije jakoby se nic nedělo a má milionové dluhy. Jiný má těch 400.000,-Kč dluh, k tomu příjde o práci, zároveň se mu rozpadne vztah atd. A pak stačí strašně málo a takový člověk rezignuje. Vem to tak, že celkově jsme jako národ dost plný negace. Natož, když příjdou problémy. Člověk pak s nimi bojuje, ale čím víc bojuje, tím je to třeba horší. Prostě přijde období, že nic, ale naprosto nic nevychází. A pak přijde na řadu psychika, která naprosto selže. A s tím něco dělat, to je to nejhorší. člověk ví, že MUSÍ něco dělat, ale ono to nejde. Dostane se do stavu, kdy není ani schopen dojít na poštu a poslat dopis. Jednat někde na úřadě? To je nadlidský výkon. Kdo tohle nezažil, tak to opravdu nedokáže pochopit.

Pochopitelně máš pravdu, že tazatelka nesmí rezignovat. Ale je to těžké, strašně moc...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.