Co mám proto udělat?

Od: Datum: 24.03.14 13:45 odpovědí: 2 změna: 24.03.14 16:40

Mám bývalého přítele a ten chce pořád dokazovat co k němu cítím já. Já mu pořád vše dokazuji jak moc ho miluji ale on si mě nikdy nevšimnul. Jak to mám udělat aby si mě konečně všimnul a vrátil se ke mně? Mám hodně porblému taky co jsem mu provedla minulý rok pořád jsem ho podváděla každý měsíc a to jsem mu pořád dokazovala jak moc ho miluji, flirtovala jsem i z jinými chlapy ale nechtěla jsem, nevím proč jsem to udělala. Poraďte mi prosím jak mám přesvědčit přítele, aby se mnou zůstal? Pořád ho miluji a nemohu na něj nějak zapomenout, protože to nejde. Byly jsme spolu rok a teď už by to byl 3 měsíc, co by jsme spolu byly. Prosím poraďte co mám proto, aby se mnou nadále zůstal, co mám proto udělat? Byla bych vám za to vděčná, kdyby jste mi poradila. DĚKUJI MOC.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.03.14 16:24

Tak to shrneme. Tvůj bývalý chce, z nějakého nepochopitelného důvodu, abys mu pořád dokazovala, co k němu cítíš. Zároveň ale píšeš, že si tě nevšímá a nevrací se. Tak jak jsi přišla na to, že od tebe chce něco dokázat? Není to jen tvůj dojem, a tak se mu vnucuješ, jak to jde?

A druhá věc je to, že málokterý chlap se vrátí k dívce, která ho soustavně podváděla. To by byl pěkněj vůl. Kecy, jak jsi nechtěla atd. atd. jsou opravdu jen kecy.

Věřím, že mu určitě bude lépe s jinou, a on to zřejmě pochopil taky. Co jsi zasela, to jsi sklidila, teď se pakuj z cesty a nechej ho konečně žít s nějakou, co si ho bude vážit a bude mu věrná.

Datum: 24.03.14 16:40

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.