Kde pracujete?

Od: odpovědí: 7 změna:
Ahoj, chci se zeptat Vás. Rozhoduji se, čím jednou budu, tak mi třeba pomůžete: Jakou práci, zaměstnání, profesi, řemeslo vykonáváte vy? A jste spokojeni? :)) díky :)
7 odpovědí na otázku

 

 


0x
avatar joudic

toz a jak ti to pomuze :) sama/sam musis vedet, co te bavi, v cem vynikas, a v cem se dokazes lehce zdokonalit tak, ze budes lepsi nez ostatni :) ja podnikam a jsem grafik, 3D modelar a animator, programator a nemenil bych ani za 2nasobne penize, protoze do prace uz bych ani neumel chodit jak jsem zmlsany, nedejboze nejaky kolektiv, posledni roky uz ani pres leto nepracuji... nicmene bez trochu stesticka by to neslo. Skolu mam naprosto mimo obor a nedala mi nic, jen zdarma ridicak.

 


0x

já osobně bych dnes šel na řemeslo. tesař, klempíř, pokrývač, kominík, soustružník atd. dokud jsou ještě nějaké obory otevřené. chytrolínů, kteří nechtějí makat rukama a nakonec to neumí ani hlavou, tu bude jednou dost.

Mám pocit,že už jich dost je,alespoň kolem mě třeba u nás v práci.Jedno střevo vedle druhého...

 


0x

Otázka, co dělat a mít nejvyšší plat už tu byla. To, že někde je někdo spokojený je subjektvní. Ty tam nemusíš být apokojený i když jiný je. Dělej něco, co tě baví a zároveň má šanci uživit.

 


0x

Zdravím. Jděte na takovou školu a zaměření, jaká Vás bude bavit. Já pracuji převážně oboru zahradnictví, kácím stromy,dělám údržbu zeleně a vše kolem zahrad,občas se hrabu v motorech, ale spíše pro svojí zálibu, než jako výdělečná činnost. Vyučený jsem mimo obor. Škola mi přispěla na řidičáky, takže jsem si uděla sk A, B ,C,profesnák. Práce mě baví, ikdyž někdy si nadávám *smich* . Ale neměnil bych. Od září si dálkově budu dodělávat školu (doufám, že mě přijmou)

 


0x

ono záleží na tom, co vás baví a jak vám to jde ve škole. V poslední době se ukazuje, že kvalitně odvedené řemeslo má zlaté dno. Kvalitní instalatér, zedník, obkladač, elektrikář, zámečník, nástrojař je fakt k nezaplacení. Taťka pracoval v jedné nástrojářské firmě, a tam si kvalitní nástrojaři vydělali slušné penízky... On si vydělá i kvalitní právník, ekonom atd., ale vysokoškolsky vzdělaných lidí je čím dál tím víc a najít si práci v oboru, zejména v humanitním, je dost obtížné, záleží na schopnostech, dovednostech a i protekci nebo někdy i vzhledu... Co vás baví a co vám jde nebo naopak nejde a nebaví? předmět ve škole, vaření, jakého máte vlastně koníčka. Napište, a od toho by se mohlo odvíjet případné doporučení...

 


0x
avatar naufrago

Jestli chcete dělat práci, se kterou strávíte denně 9-10 hodin práce (pokud máte vnitřní motivaci ji dělat svědomitě a pečlivě), a nevadí Vám, že si okolí bude myslet, že makáte 4-5 hodin denně, v létě si budete měsíc hojit nervy, pro určitou sortu lidí budete obtížný hmyz a opakovaně na Vás budou kladeny naprosto rozdílné požadavky (vzdáte to po pár letech, kdy zjistíte, že ať uděláte cokoliv, tak se nezavděčíte všem) a za to všechno dostanete 20600 hrubého (budete-li mít štěstí, že Vám bude nabídnut plný úvazek) plus penězi nevyčíslitelnou a slovy nepopsatelnou odměnu v podobě důvěry dětí, jejich úsměvu, jejich pokroků a hrdého prohlášení "Mamí, podívej, tamhle je naše paní učitelka!", tak můžete jít učit ;)

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]