Musí být na traktoru vepředu SPZ?

Od: Datum: 23.03.14 13:03 odpovědí: 7 změna: 23.03.14 15:39

Dobrý den,koupili jsme traktor. V zadu SPZ je a ve předu není. Původní majitel traktor koupil také bez přední SPZ a prý ve předu být nemusí. Prý pokud nandáme závaží, tak není stejně vidět. Prý musí být pouze vzadu. Je to tak?Děkuji za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: cuca®
Datum: 23.03.14 13:08
avatar

Nemusi. Sice ji starší traktory mely, ale nove uz se vyrábíi pouze s spz vzadu.

doplněno 23.03.14 13:19:

Omlouvam se, ne nevyrabeji, ale spis se dopredu nedavaji.

doplněno 23.03.14 13:53:

Ja to beru i podle manzela, ten ji tam ma, svagr uz ne, stejne by nebyla videt.(ma lesni nástavbu) na forech na internetu taky pisi, ze ty velke nove dopředu malokdo dava, jednoduse nebyva kam.

Ted jsem nasla nejakou provadeci vyhlasku.. Kouknete na paragraf 28, odst.4.at to ctu jak chci, porad si myslim, ze ji vepredu mit nemusite. Pokud nenastaly zmeny... zde nebo zde

doplněno 23.03.14 13:55:

Odst. 3

Datum: 23.03.14 13:14

Traktor je r.v. 1983 a vzadu má žlutou značku.

Datum: 23.03.14 13:40

Ahoj. Před mnoha lety, se na předcích traktorů montovaly originální SPZ, takové malé obdélníčky. Když jim bránily ve výhledu závaží, šroubovaly se o něco výš. Zvláštní, dřív mě to živilo a dnes jsem si toho, jak to je , nějak nevšiml. Já si to doplním. Slibuji.

Datum: 23.03.14 13:44

Někdo říká, že ve předu být musí a někdo že nemusí. Vůbec netušíme.

Od: k2
Datum: 23.03.14 13:48

Zakon 243/2001Sb., §28 odst.3

Od: buss®
Datum: 23.03.14 14:19

Kdyby lidi četli zákony tak není prýý, načtěte si vyhl. č. 243/2001 § 28/3,4.5 a 29. Je toho pomáálo, co neupravují u nás normy.

Od: jm*
Datum: 23.03.14 15:39

Máme zetor 7011. SPZ má pouze v zadu.

 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.