Jaký hud. žánr je pro čr nejvhodnější?

Od: Datum: 03.08.14 19:34 odpovědí: 4 změna: 03.08.14 22:06

Dobrý den, hraji na kytaru a mám rád hudbu.Především ROCK,BLUES,COUNTRY ale také REGGAE.Chtěl bych se o nějaký z těchto žánrů více zajímat - jak ohledně mého stylu hry na kytaru, tak i posloucháním písní.Co se týče hry,tak se mi zdá lepší ROCK a BLUES,protože se v něm kytara projevý víc než v country a v reggae.Ale ačkoli v COUNTRY nebo v REGGAE se projeví méně a hudba je méně záživná,zdají se mi tyto žánry (zejména reggae) uchu příjemnější, klidnější a lépe se poslouchají.Zkrátka se mi líbí všechny čtyři žánry ale nevím,když už se chci na nějaký specializovat,jaký by to měl být..TAK MĚ NAPADLO,JAKÝ STYL HUDBY JE V ČR ( nejlépe z těchto čtyř ) NEJTYPIČTĚJŠÍ?Osobně bych řekl že je to rock,na 2. místě country,na 3. blues ( které se u nás zas tak moc nehraje - což je škoda ) a na 4. je to reggae ( hraje se opravdu jen málo ).Zájímal by mě i váš názor.Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.08.14 20:12
avatar

Hodně se dříve hrály tramské písničky, takže možná country. Rock je taky dobrý. Zkuste se na nic nespecializovat, ale hrát všechno, co se líbí vám.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.14 21:17
avatar

Myslím, že na to jdeš z blbé strany. Poslouchej na co máš chuť a hrej všechno, co se ti líbí a na co máš právě náladu. Prostě dělej muziku srdcem a duší. Potom je jedno, jaká muzika je tu nejtipičtější. Muzika má potěšit především tebe, když ji budeš poslouchat a dělat a když ji budeš dělat dobře, ldi to potěší taky. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 03.08.14 21:21
avatar

Hodně obecná otázka, ale tuhle se mám v plánu naučit já :)


Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 03.08.14 22:06
avatar

Dobrý den, píšete, že máte nejraději rock a blues. To já také a proto bych snad doporučil variantu guitar blues a můžete to spojit. Někdy více do blues a jindy více do rocku. A když se to umí, tak je to paráda (viz video) - no, on ten Clapton je jen jeden, ale třeba se dostanete k němu alespoň na dohled. Zdravím!


Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.