Extrakce osmiček

Od: Datum: 13.04.14 11:30 odpovědí: 7 změna: 14.04.14 09:51

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s extrakcí osmiček? Jdu trhat obě zaráz a mám z toho nahnáno! :(


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: knifethrower*
Datum: 13.04.14 11:41

Osmička dole, zákrok proveden v nemocnici na Karlově náměstí. Vytržení citelné i přes umrtvení, ale vydržet se dalo. Zůstala velká rána, která se dost pomalu hojila a osm dní jsem strávil na Ibalginu 400, pouhé chlazení sáčkem zeleniny rozhodně nepomohlo. Pak se to postupně zatáhne, jako po každém vytržení. Pozitivum lze najít jediné: Je to jednou provždy a osmičky člověk nepotřebuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.04.14 11:42
avatar

Rozhodně to není práce pro obyčeného zubaře. S takovým jsem to zažil jednou a byl to horror, cca hodinu a padesát minut. Když jsem měl jít znovu, strašně jsem se bál a našel jsem si na to specialistku. Taková drobná milá paní doktorka. Tak jsem si říkal, jak tohle dopadne? No a trvalo to po umrtvení max. 1 minutu, absolutně bez bolesti, dokonce i injekce bez sebemenší bolesti, a bez bolesti i potom. Jakoby mi nic netrhali, jen to krvácelo, ale to se dá předpokládat. Takže nejvíce záleží na zubaři. Musí to umět a ne být jenom zubař.

doplněno 13.04.14 11:45:

a kdo je ta kouzelná PANÍ doktorka?

www.stomatochirurgie-cevelova.cz/

Ohodnoceno: 0x
 
Od: paw®
Datum: 13.04.14 11:57
Mam venku vsechnh. Sikovny doktor. Opichal mi to a nic sem necitil. Jedna byla jaksi zarostla, tak se s ni trapil skoro hodinu. Musel ji rozbrousit na polovic. Ale nic sem necitil a malem mu tam usnul. Pak asi tyden sem si daval.pozor kde kousu a co jim, par ibalginu a jinak pohoda.
Takze neni se ceho hat. Jen presvedcit doktora, aby to radne opicbal.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 13.04.14 13:55
Já je mám trhané nebo spíš vysekávané v celkové narkóze. Nejdřív jako dítěti spodní a za 10 let horní. Bylo třeba rozříznout dáseň a vydolovat je bůh ví kde, na RTG byly pěkný kus pod vyrostlými zuby. Pak několika stehy ránu sešít, při horních se doktorce podařilo prolomit i nějakou kostěnou přepážku, prý běžná komplikace, když se zub páčí. Nesměla jsem pak 14 dní smrkat a kýchat, abych si nepotrhala stehy, tkáně t bylo málo a po druhé by nebylo za co to zašít. No jsem ráda že žádného stomatochirurga-kaskadéra nenapadlo dělat mi to někde na křesle v místním znecitlivění.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: kjaneckova*
Datum: 13.04.14 15:49

No, po těch už napsaných katastrofách musím napsat nějakou pozitivní zprávu. Za posledního půl roku jsem přišla o všechny čtyři osmičky. Chodila jsem "pro jistotu" každou trhat zvlášť. Spodní byly "horší", bolela mě ale max. rána a to pouze v den trhání. Horní úplně v klidu, bylo to před vánoci, po trhání jsem z vesela vyrazila nakupovat dárky.

Ani po jednom trhání jsem nepotřebovala prášky na bolest ani žádné jiné obklady, apod. Trhala mi je moje "normální" zubařka.

Asi záleží na každém konkrétním jedinci

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.04.14 17:04
avatar

Budu tady asi za drsoně, mám už pryč všechny osmičky a nikdy to nic nebylo. Nejhorší je ta injekce, štípe potvora a tlačí do dásně. Pak 15 minut v čekárně, pusa zdřevění a - zub je venku. Nikdy mi to nadměrně nekrvácelo, nepřikládala jsem led, nebolelo to. Jenom jednou se paní doktorka asi moc opřela a na tváři se mi vybarvila modřina. Známí se pak ptali, co jsem dědovi provedla, že mě praštil. No, ono to tak skoro vypadalo.

Tak se nebojte, fakt to nic není. S chutí do toho a *tanec* Jaga.

|To bylo horší kdysi rodit 1. dítě, které nakonec vážilo 4,30 kg. Kam se hrabou moudráky!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.04.14 09:51
avatar
Fakt to nic není tedy pokud injekce zabere. Ja jsem dostal tři a nezabraly, trhali jsme za živa. Po dvou hodinách ho paní zubarka ulomila, tak jsem se šel objednat k chirurgovi. Naštěstí me vzal hned, další injekce stejně nepomohla, ale po dvaceti minutách byly kořeny venku. No užil jsem si, ale člověk to vydrží. Šití uz jsem ani necítil. Nejvíc to bolelo následující dva dny, snad horší nez samotné trhání za živa. Je fakt, že prášky jsem nejedl žádné, bolest pak pretrvavala dva týdny, ale zahojilo se to dobře. Stehy mi vytáhli po týdnu.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.