Jsem pasivní

Od: Datum: 26.02.14 21:26 odpovědí: 2 změna: 27.02.14 09:15

Zdravím. Nevím, co dělat. Nedávno se mi hodně líbila jedna holka, ale od minulého týdne, kdy byly prázdniny, prostě nemám chuť s ní chodit i přesto, že jsem se styděl jí před tím napsat a ona mi teď občas píše. Momentálně nemám vůbec žádnou chuť projejovat snahu o to s ní (a vůbec s někým) chodit, i když vnitřně cítím, že by bylo super, kdybych s ní chodil nebo jí aspoň někam pozval. Zkrátka jsem absolutně pasivní (normálně jsem pasivní jen trochu). Myslíte, že to období přejde? Nechci znít nějak přehnaně sebejistě, ale líbím se celkem hodně holkám a prostě nechci, aby se mi vrátila "chuť" až se jim přestanu líbit.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 26.02.14 21:41

Dobrý den, moc té Vaší pasivitě nerozumím. Musí být nějaká příčina, tak ji zkuste odstranit. A doba je příznivá - zima ustupuje, sluníčko začíná hřát, jaro je už skoro tady. Lepší roční období pro seznamování asi není, tak nečekejte na šedivý podzim.

Možná nemusíte být přehnaně aktivní, ale alespoň udržujte kontakt a ono se to nějak "vyvrbí".

Zdravím!

Od: vlasatec*
Datum: 27.02.14 09:15
Běžte na sluníčko a ony se ty hormony probudí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.