Jak si vydělat, brigáda

Od: Datum: 24.02.14 19:11 odpovědí: 7 změna: 27.02.14 15:49

Ahoj je mi 15 let a chtěla bych si nějak vydělat, je mi jasné, že nemůžu nic velkého,ale každá "kačka" dobrá. Nevíte co bych mohla dělat?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: agathexp*
Datum: 24.02.14 19:18

Odkud jsi? :)

Od: ddfgg
Datum: 24.02.14 19:23

Ústecký kraj Litvínov:)

Od: agathexp*
Datum: 24.02.14 20:38

Tak si napiš do vyhledávače "brigáda Litvínov" a hledej. :) Můžeš roznášet letáky, možná s poštou, pokud máš ukončenou základku, Billa bere od patnácti a McDonalds taky.

Od: buss®
Datum: 25.02.14 12:55

Obcházet, ptát se. A to nic jiného neumíš? Psát, fotit, malovat, účast na soutěžích, nákupy důchodcům, něco zorganizovat, dívat se kolem sebe, náápad..? Jsou i děcka, co si umí vydělat.

doplněno 27.02.14 10:25:

http://zpravy.e15.cz/byznys/o…zit-chce-v-marketingu-1064819

Datum: 27.02.14 15:07

A co třeba www.avon.cz nebo www.oriflame.cz? Je tam kosmetika i pro hodně mladé, nedá se na tom nic pokazit.

Datum: 27.02.14 15:09

Pokud má dostatek kamarádek a známých, kteří o to mají zájem, tak proč ne. Ale kolik kamarádek má maminku či někoho jiného, kdo tohle už dělá.

Ano, dá se to prodávat i jinak, ale že by 15 leté děcko stálo v nákupáku u pultíku a čekalo, až někdo přijde? Takhle to asi fungovat nebude.

Datum: 27.02.14 15:49

Tak jasně že asi několik tisíc měsíčně to nevynese, ale pár kaček by to mladé slečně hodit mohlo.Třeba spolužačky by něco mohli vybrat, doma maminka, babička...Nic nemusí vkládat, platí až když jí zboží zaplatí "zákaznice" .Získá jisté zkušenosti.U obchodů rozhodně není podmínka postávat.Není ani podmínka "muset" objednávat, žádné sankce.Sama mám registr u obou, kupuji si jen pro svou osobní potřebu, občas někdo něco chce z rodiny nebo z kolegyň a tak na jejich výslovné přání jim objednám co si přejí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.