Co koupit mámě k Vánocům

Od: Datum: 07.12.12 13:08 odpovědí: 5 změna: 07.12.12 17:14

Poradte mi prosím moje mamka je ve středním věku a nevím co jí mám koupit k vánocum a to samí s tatkou

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.12.12 13:12
Záleží jak máš plnou kasičku. S plnou můžeš jít třeba pro voňavku. S prázdnou tě může spasit třeba pěkný hrniček se vtipným nápisem.
Datum: 07.12.12 13:26

Dnes je tolik možností! Stačí projít jakýmkoli nákupním centrem a nebudeš vědět, co dřív. Samozřejmě záleží na Tvých financích, ale myslím, že dárkovým balením z drogerie určitě neurazíš - a můžeš tam vybrat jak pro mamku, tak pro taťku. Ceny se pohybují již od nějakých 120 Kč za dárkové balení nějaké kosmetiky, takže se to dá určitě zvládnout.

Datum: 07.12.12 13:32

kolik chceš investovat?

Datum: 07.12.12 13:59

Mamince bys mohla koupit voálovou šálku na krk. Doporučila bych bílou, ta se hodí ke všemu a sluší každé ženě. Tatínkovi třeba baterku. Další levnější dárky, vhodné pro kohokoli, jsou třeba přívěšky ke klíčům, pouzdro na brýle, sůl do koupele. Pěkný dárek může být CD, pokud znám vkus obdarovávaného. Dražší už budou trička s vtipnými obrázky.

Datum: 07.12.12 17:14

Všude se objevují kosmetické kazety. Každá žena přivítá dobrý sprchový gel a mléko nebo krém po sprchování. Tím nic nemůžeš zkazit. *jasne* Nebo zajdi do drogerie a řekni prodavačce, poradí ti. Vyberte takové maličkosti jako je pleťová maska, krém na nohy, maličký, ale dobrý krémeček do kabelky a tak. ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.